Skocz do zawartości

Jak Przekonac Konsula, Czy Mam Szanse...?


Rekomendowane odpowiedzi

To moze lepiej poprosze o zaproszenie zeby jego mama wyslala wtedy polece do przyjaciolki rodzicow , to naprawde tylko przyjaciel ale ciezko to udowodnic :)

wg mnie po co tlumaczyc te cale zawiłości kto kogo zna...

jedziesz turystycznie zwiedzic miasto nowy jork

zatrzymasz sie np w wynajetym hostelu..

hm, chociaz nie.. urzednik moze zawsze spawdzic kto gdzie sie zatryma....osobiscie nie lsyszalem o takim przypadku, aby z lotniska dzwonil i sie pytal: 'panie czy ta ten oto osobnik u pana bedzie?'...czy cos w tym stylu...

na jak dlugo chcesz pojechać ?

no chyba ze chcesz np na 6 m-cy to wtedy hostel to bedzie malo wiarygodny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Zaproszenie, zeby pokazac ze mam gdzie sie zatrzymac i kogos kto mi pokaze NY. Oczywiscie wiem ze nic na sile i odpowiadac tylko na pytania, ale samo to ze bede miala je przy sobie to dobrze wplywa na nastawienie moje :)

Dane adresowe gdzie sie zatrzymasz wypełnisz w DS 160. I tyle wystarczy aby konsul CI uwierzył ;) nie musisz miec tego na papierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danutas,powiedz po prostu ze chcesz odwiedzic przyjaciol ;)

ja za pierwszym podejsciem powiedzialam ze chce odwiedzic przyjaciela i sie nie udalo,a po pol roku wpisalam w DS-160 jako osobe u ktorej sie zatrzymam jego mame i powiedzialam ze przyjaciol chce odwiedzic...to samo nazwisko ;) i bez zadnych problemow dostalam promese na 10 lat..

i podstawa tak jak piszessz..nie stresuj sie i usmiechaj :D

powodzenia

i jeszcze jedno...konsul nie wypytywal o to skad znam osobe do ktorej chce leciec..wystarczyla mu odpowiedz na pytanie do kogo lece ze do przyjaciol :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cleo1809, dzieki za dobre slowa i rady . Zaproszenia jakie mam takie mam od niego ale powiem ze chce odwiedzic przyjaciol . Jakos musi byc musze byc dobrej mysli:) a tydzien to za malo zeby zwiedzic NY ? Oczywiscie nie wszystkie zakatki , ale najwazniejsze, najciekawsze miejsca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...