Skocz do zawartości

Jak Przekonac Konsula, Czy Mam Szanse...?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dziękuję ilya_ ale nie do końca o to mi chodziło :) Chciałbym wiedzieć czy to że nie mam stałej pracy i nie studiuję może mi utrudnić dostanie wizy? Druga rzecz cy mówić o mojej dziewczynie która się tam uczy czy lepiej powiedzieć że jadę po prostu turystycznie i tyle?

A może najlepiej znaleźć sobie kogoś kto mi przyśle zaproszenie?

Chodzi mi o to co zrobić aby zwiększyć moje szanse, bo mega mi zależy na tej wizie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego, co by mogło jednoznacznie zwiększyć Twoje szanse.

Jakby była jakaś intrukcja, czy szablon, to wszyscy, ktorzy spełnialiby określone warunki, to by wizy dostawali.

Zdarzało się, że osoby - że się tak kolokwialnie wyrażę - "przy kasie" nie dostawały wizy, a bezrobotni, czy świeżo po studiach (więc jeszcze bez pracy) wizy dostawali.

Zaproszenie nie jest do niczego potrzebne.

Gdyby było, to wszyscy którzy takowego nie mieli (czyli np. ja) nie dostawaliby wiz.

Jak Ci mega zależy, to na pewno nie pokazuj tego na rozmowie z konsulem, bo jak wyczuje Twoją desperację, to Ci może po złosci nie dać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studiowałem (ale rzuciłem). Mam 24 lata, a teraz byłem na 3miesięcznym stażu w agencji interaktywnej. Kończę go we wtorek i odchodzę bo nie chcę tego robić. Będę szukał czegoś innego. Nie mam nikogo w USA, cała moja rodzina jest w Polsce. Nie jestem z biednego domu....chyba tyle :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...