Skocz do zawartości

Jak Przekonac Konsula, Czy Mam Szanse...?


Rekomendowane odpowiedzi

Danutas,tego zaproszenia nawet nie bierz ze soba do konsulatu,raz ze nie jest do niczego potrzebne a dwa ze jesli wpiszesz w DS-160 mame przyjaciela a zaproszenie masz od niego to juz bedzie lipa...przygotuj sie dobrze do rozmowy bo tak jak sly6 pisze pytania moga byc rozne,choc ja mialam te same przy obu wizytach w konsulacie i nie stresuj sie ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

hm, jesli mozesz dostac takie zaswiadczenie o nauce [ ze niby sie uczysz ]..i to zaswiadczenie dostaniesz LEGALNIE ze jeszcze do takowej szkoły uczęszczasz..i bedziesz na rozmowie w trakcie gdy to zaswiadczenie jest jeszcze wazne..to czemu nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się podłączę bo też wybieram się po wizę i nie chciałbym chlapnąć niczego nie potrzebnie i w konsekwencji wyjść z pustymi rękami.

Moja dziewczyna wyjeżdża na 3 miesiące do szkoły do Kalifornii. Chciałbym pojechać do niej na jakieś 7-10dni... Sytuacja jak w pierwszym poście. Nie pracuję, nie uczę się, a pieniądze na wyjazd mam bo sobie zaoszczędziłem. Tyle.

Czy mam w ogóle szanse na wizę turystyczną?

Jeśli to pomoże to mogę wydrukować jakieś zestawienie środków posiadanych na koncie bankowym z banku. Oczywiście to że moja dziewczyna się tam faktycznie uczy też jest do potwierdzenia w razie potrzeby ;)

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...