Skocz do zawartości

Nielegalny Pobyt A Wylosowana Zielona Karta


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, bo z zona wylosowalismy Zielona karte, ale bylismy w USa nielegalnie, i mamy dziecko ktore sie urodzilo w USA, Pytanie, Czy jest jakas szansa na dostnie zielonej karty?? Mamy duzo znajomych ktorzy dostali zielona karte pomimo nielegalnego pobytu, ale my mamy dziecko, wiec to komplikuje sprawe.... czy jest ktos kto byl w podobnej sytuacji albo zna kogos takiego??? prosze tylko o odpowiedzi od takich osob!!!!! DZiekuje!!!! Milego Dnia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

od tego zacznijmy na jakiej byliscie wizie,ile czasu i kiedy byl powrot do Polski

kolejna sprawa to znajomi ale jak sie starali o ta zielona karte

pracowalisacie nielegalnie w USA,macie numer SSN'

to tyle pytan teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od tego zacznijmy na jakiej byliscie wizie,ile czasu i kiedy byl powrot do Polski

kolejna sprawa to znajomi ale jak sie starali o ta zielona karte

pracowalisacie nielegalnie w USA,macie numer SSN'

to tyle pytan teraz

B2, kilka lat, no SSN, wiem ze napiszesz mi ze sie nie da, pewnie Karina powiedziala by to samo ale ja szukam ludzi ktorzy byli w podobnej sytuacji? nie wiem czy sa tu tacy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale do czego oni są Ci potrzebni ? Po pierwsze polska nie była w loterii przez kilka lat. Po drugie sprawa jest prosta - masz bana to wizy nie dostaniesz, nie masz bana - to dostaniesz. Przy okazji dziwne że jeszcze ktoś z grupy niewylosowanych tu nie wpadł zrobić flame'a ;-) Na VJ są ludzie którzy byli w takiej sytuacji i wizy nie dostali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz prawo sie pytac czy ktos taki jest ,byl ale znow za malo danych aby mozna bylo cos odpisac

bo kiedy starales sie i wizy,wleciales na teren USA itd

Inna tez sprawa to chyba czytales zasady loterii wizowej i dzieci z obywatelstwem nie umieszcza sie na zgloszeniu do loterii a Ty jak wysylales zgloszenie wyslales dane dziecka?zdjecie?

Byl tutaj przypadek ze komus udalo sie dostac wize turystyczna jak byl nielegalnie ale znow u Ciebie moze byc inaczej i co wtedy?a no podejmujesz decyzje za siebie

czytales moze zasady przydzialu wiz imigracyjnych,nim podejdziesz do okienka to przed musisz zlozyc papiery w okienku wiec jest czas aby zobaczyc co jest ..

No i najwazniejsza sprawa to bedziesz pisac prawde ze tyle byles w USA i ze przedluzles pobyt czy tez nie prawde a wtedy moze sie skonczyc tak jak tutaj

http://forum.usa.info.pl/topic/13844-prawnik-do-waiver-ny-pomocy/

A co jest wazne ze udaje Ci sie,dostac GC-wjechac ale pod czas ubiegania sie o obywatelstwo dochodza ze nie powinienes dostac GC i wiesz co sie dzieje>

ze nie masz GC,nie masz obywatelstwa USA i masz wyjazd z USA.

a teraz co masz zrobic to juz sam podejmij deczyje

masz chyba wszystko opisane co moze byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bo z zona wylosowalismy Zielona karte, ale bylismy w USa nielegalnie, i mamy dziecko ktore sie urodzilo w USA, Pytanie, Czy jest jakas szansa na dostnie zielonej karty?? Mamy duzo znajomych ktorzy dostali zielona karte pomimo nielegalnego pobytu[...]

Czyli mam rozumiec ze niby zasady zasadami ale nielegalny pobyt nie przeszkadza w ubieganiu sie o GC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...