Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna Dla Mamy, Ja Na Tymczasowej Zielonej Karcie


Rekomendowane odpowiedzi

Alez oczywiscie I zaraz po tym dostaje sie gc na 10 lat z gratulacjami ze sie zlapalo frajera na papiery. No a w veiwerze napisze ze tak bardzo go kochala ,ale on chyba nie myslal ze bedzie z nim do konca zycia ,bo ona juz taka jest zwiewna I roztropna ,ze nawet z najwiekszej milosci nie wyjedzie z nim bo przeciez nie po to go urobila na papiery zeby zostawic prawdziwa milosc-dolaryyyyyy

Super ze wszystko juz wyczailes ale piszesz od rzeczy i masz marne pojecie na ten temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Pojecia nieco mam , I nie jestem sflustrowany, ale ludzie czy wy myslicie ze urzednicy emigracyjni to idioci I nic im nie podpadnie.Aleksandra napisalas wyraznie ze powod ze nie chcesz wyjezdzac z mezem bo masz swoje zycie (a w pl to nie swoje )no w ladnym swietle cie to stawia ,znajomi,zycie towarzyskie wazniejsze niz maz tak.I co myslisz ze vaiwer dostaniesz,ze znajomych szkoda ci zostawic., A jesli maz zadzwoni I powie ze ty go zostawilas to co nadal myslisz ze dostaniesz gc.Na drugi raz nie pisz bzdur ze po roku sie rozwodzisz bo szkoda ci zycia swojego(a moze nie tylko zycia)zostawic no I prace bo zapewne jestes informatykiem I pracujesz w microsoft a nie na miotle w burgerkingu czy walmarcie.Takim pisaniem wyrabiasz zla opinie uczciwym dziewczyna co przyjechaly na k1,czy wyszly za maz by miec normalna rodzine ,a nie zielona karte.

ps.Pozniej sie wszyscy dziwia ze urzednicy sa podejrzliwi wobec takich malzenstw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 nigdzie nie ma w przepisach ze jak slub byl z milosci to ma trwac i przez 2 lata

Kolejna sprawa to wlasnie Ona musi udowodnic ze slub byl z milosci a nie na papiery ,dolary ...I takie cos czasami przechodzi

ale wezmy takie cos jak znecanie sie,,bylo pare takich przypadkow na forum opisanych i kazda z tych osob bala sie tego ze nie dostanie na stale GC a przeciez znajac prawo mozna dostac na stale zielona karte

Fakt sa podejrzliwi urzednicy ale bywa tak ze wszystko idzie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt nie znam histori tej pary.Ale jaki inny wniosek mozna wyciagnac z jej wpisu.

Joanna a co tak trudno sie dowiedziec gdzie jest urzad imigration I isc tam z zpytaniem jak to jest z moja ex ze dostala gc pod warunkiem bycia zona a nia nie jest , I jak myslisz czy obywatelowi we wlasnym kraju zamkna drzwi przed nosem za to emigrantce poklony beda dawac.Tak wiec Aleksandra jesli vaiwer dostaniesz bo masz swoje zycie I z mezem nie chcesz wyjechac ,to ja nie wiem,ale conajmniej pozegnam to forum szanowne lub zmienie nick na Mis Uszatek.

Sly ja sie opieram tylko na tym co ona napisala,a napisala bzdury(a ty bys zone zostawil bo masz swoje zycie,a to dziwne bo myslalem ze po slubie ma sie wspilne zycie)

Sluchajcie kazdy jest tu anonimowy ,wiec po co klamac-czy to jest domena Polakow.Jesli byla krzywdzona I chce sie rozwiesc to niech napisze prawde,albo niech napisze wprost chce gc , albo niech nic nie pisze a nie robi durniow z forymowiczow I wstawia im bzdety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojecia nieco mam

"Nieco" to trochę mało. Mąż może dzwonić gdzie chce, najprawdopodobniej usłyszy że ma spadać na drzewo. W dodatku wciąż będzie odpowiedzialny finansowo za ex-żonę (rozwód nie znosi obowiązków sponsora). Skoro została przyznana GC, to znaczy że udowodniono że małżeństwo zostało zawarte w dobrej wierze. Odkręcić to nie jest łatwo. To że żona chce rozwodu bo małżonkowi nagle zachcialo się wynosić z USA to nie jest powód by uznać że wzięli ślub dla papierów. W takiej sytuacji czeka sie na rozwód i składa podanie o 10-letnią GC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak dziewczyny jakze mozecie sie na tym nie znac. Tylka skad sie biora odwrotne przypadki ktorych sporo.Nie chce o nich wspominac bo I tak znajdziecie ale

Jacke to po co dostala karte na 2 lata A nie na dziesiec.

Joanna a ty ile lat bylas w usa I na jakim statusie,bo widze wroclaw ze tak swietnie sie znasz na wdzystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie kazdy jest tu anonimowy ,wiec po co klamac-czy to jest domena Polakow.Jesli byla krzywdzona I chce sie rozwiesc to niech napisze prawde

A po co ma opowiadać całą historię swojego zycia? Nikomu z nas nie jest to potrzebne. A jej tym bardziej.

Jacke to po co dostala karte na 2 lata A nie na dziesiec.

Joanna a ty ile lat bylas w usa I na jakim statusie,bo widze wroclaw ze tak swietnie sie znasz na wdzystkim

Jakbyś się na tym nieco wiecej znał, niż tylko "nieco", to byś wiedział, że pierwszą kartę przez małżeństwo dostaje się na 2 lata, a nie na 10.

A ja w USA byłam tylko turystycznie.

I wcale nie znam się świetnie na wszystkim, ale wydaje mi się, że jednak lepiej się w tym orientuję niż Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak dziewczyny jakze mozecie sie na tym nie znac. Tylka skad sie biora odwrotne przypadki ktorych sporo.Nie chce o nich wspominac bo I tak znajdziecie ale

Nie znamy całej historii, nie będziemy oceniać.

Jacke to po co dostala karte na 2 lata A nie na dziesiec.

Takie jest prawo. Jak nie wierzysz to wejdź na uscis.gov i poczytaj co robić w przypadku rozwodu na 2-letniej GC. Prawo chroni obie strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...