Skocz do zawartości

Dv-2013 Prośba Do Szczęśliwców I Nadzieja Dla Pechowców


pablonh

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 47
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam,

Mam jeszcze taką watpliwość, w biuletynie z terminami spotkań z konsulem na wrzesień 2012 widnieją numery spraw z poczatkowym nemerem 2012, np 2012EU.......Jak wam wiadomo w DV-2012 Polska nie brała udziału. Czy są to spotkania dla obywateli innych państw np. Ukrainy? Czy tez dotycza zupełnie innych wiz niż z programu DV. A może jest tam błąd i są to już sprawy z DV-2013. Pomóżcie mi rozwikłac tę zagatkę, bo z tego co tu piszecie wynika że jesteście mocno zorientowani w temacie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowy w związku z DV-2013 nie mogą się toczyć we wrześniu tego roku, bo rok fiskalny 2013 zaczyna się 1. października.

http://polish.poland.usembassy.gov/wizy/wizy-imigracyjne.html

Dział Wiz Imigracyjnych w Warszawie rozpatruje wszystkie kategorie wiz imigracyjnych dla mieszkańców Polski i Białorusi, a także niektóre sprawy loterii wizowej DV dla mieszkańców Ukrainy (wszystkie sprawy programu loterii DV-2012 pierwotnie umówione przez KCC do Warszawy).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam numer mniej wiecej 22000 i wyglada na to ze numery w Europie zaczynaja od 5700 i w gore wedlug inforacji z biuletynu. Nie wiem jak to w praktyce wyglada

Ja mam prawie 26000 ale ja też myśle że max numer dla Polski to narazie 33088 bo tyle wylosowano osób z Europy. Ciekawy jestem czy my z takimi numerami powyżej 20 000 mamy szanse?

Wydaje mi sie ze jezeli nawet jest 33088 z europy to numery to moga byc o wiele wyzsze poniewaz sa losowe a nie tak ze z europy od danego numeru i wzwyz. Tzn ze beda osoby z europy ktore moga miec numer np 64000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam numer mniej wiecej 22000 i wyglada na to ze numery w Europie zaczynaja od 5700 i w gore wedlug inforacji z biuletynu. Nie wiem jak to w praktyce wyglada

W Europie numery nie zaczynają się od 5700.

A z biuletynu wynika tyle, że posiadacze numerów poniżej 5700 będą mieli interview w paździeniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie zastanawia mnie to jak ktos został wylosowany w loterii a dajmy na to wcześniej nie wiem siedział na turystycznej tam 10 lat i wrócił rok temu i nie kwalifikuje sie to jest zapraszany na rozmowę i mu to na rozmowie oznajmiają czy poprostu jest z góry odrzucany i na żadna rozmowę nie idzie...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...