Jump to content

Który Stan? Kompletny Mętlik W Głowie.


Recommended Posts

Witam.

Poszukuję pomocy, jestem kompletnie zdruzgotana i nie mam kompletnie pomysłu. Chodzi o emigrację do USA - nie wiem, który stan konkretnie wybrać. Problem w tym, że praktycznie każdy stan podoba mi się pod względem krajobrazów itp. Ale nie mam pojęcia jak wygląda gospodarka, ceny mieszkań, płac.

Chciałabym, aby w moim miejscu zamieszkania (stanie) było ok. 2 godz. do oceanu, aby było ciepło i zeby rzadko padało (mniej niż w Polsce.) Zależy mi na niewielkich cenach mieszkań i dużych możwliośći znalezienia pracy :)

jakie stany polecacie?

będę bardzo wdzięczna!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 21
  • Created
  • Last Reply

A czy ty w ogóle wiesz coś na temat formalnych aspektów emigracji? Jaka jest procedura i że wcale nie jest szybka i łatwa? Co do twoich wymagań dotyczących miejsca, ładna pogoda i dobre położenie geograficzne trochę się wyklucza z łatwością znalezienia pracy i niskimi cenami mieszkań. Ceny są wysokie tam gdzie ludzie chcą mieszkać, a niskie tam gdzie nie za bardzo chcą. To dość logiczne.

Link to comment
Share on other sites

Ale woda jest znacznie zimniejsza w Kaliforni....

Swoja droga, to smieszna metoda wybierania mijesca zamieszkania: ani nie wspomina kosztow zycia, latwosci znalezienia pracy, wysokosci podatkow. Tak rozumujac, ja bym proponowala Palm Beach, Malibu, Pacific Palisades, Laguna Beach, Fisher Island ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...