Skocz do zawartości

Który Stan? Kompletny Mętlik W Głowie.


ineedhelp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Poszukuję pomocy, jestem kompletnie zdruzgotana i nie mam kompletnie pomysłu. Chodzi o emigrację do USA - nie wiem, który stan konkretnie wybrać. Problem w tym, że praktycznie każdy stan podoba mi się pod względem krajobrazów itp. Ale nie mam pojęcia jak wygląda gospodarka, ceny mieszkań, płac.

Chciałabym, aby w moim miejscu zamieszkania (stanie) było ok. 2 godz. do oceanu, aby było ciepło i zeby rzadko padało (mniej niż w Polsce.) Zależy mi na niewielkich cenach mieszkań i dużych możwliośći znalezienia pracy :)

jakie stany polecacie?

będę bardzo wdzięczna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A czy ty w ogóle wiesz coś na temat formalnych aspektów emigracji? Jaka jest procedura i że wcale nie jest szybka i łatwa? Co do twoich wymagań dotyczących miejsca, ładna pogoda i dobre położenie geograficzne trochę się wyklucza z łatwością znalezienia pracy i niskimi cenami mieszkań. Ceny są wysokie tam gdzie ludzie chcą mieszkać, a niskie tam gdzie nie za bardzo chcą. To dość logiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale woda jest znacznie zimniejsza w Kaliforni....

Swoja droga, to smieszna metoda wybierania mijesca zamieszkania: ani nie wspomina kosztow zycia, latwosci znalezienia pracy, wysokosci podatkow. Tak rozumujac, ja bym proponowala Palm Beach, Malibu, Pacific Palisades, Laguna Beach, Fisher Island ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...