Skocz do zawartości

Dożywotni Zakaz Ubiegania Sie O Wizę Do Usa


marek_zet

Rekomendowane odpowiedzi

sly6 napisał:

marek bylo poleciec na tej wizie

To jest to samo co w USA na granicy

To urzednik podejmuje decyzje czy Cie wpuscic,popytaj sie dobrych konsultantow ze wiele osob takich bylo zawracanych z granicy chociaz mieli wizy wydane -np na prace

co innego wiza na pobyt staly..samo wydanie wizy to nie wszystko .

Nie jest prawdą to co piszesz, wiza wizie nierówna. Moja wiza została przynana na warunkach transferu węwnątrzkorporacyjnego tzn. nie musieliśmy udowadniać, że nie znaleźlismy odpowiednich pracowników na lokalnym rynku etc.. Firma delegowała mnie na stanowisko, które wymaga zaufania (dostep do rachunków bankowych baz danych etc.) W takim przypadku formalności są proste.

Miałem dodatkową rozmowe z oficerem, który powiedział, że po głębokiej analizie, nie maja powodów aby odmówic mozliwości pracy wewnątrz tej samej korporacji.

Gdyby odmówili, to byłoby naruszeniem miedzynarodowych przepisów gospodarczych i byłaby z tego chryja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

dokladnie, lubie Ameryke za to, ze chociaz stwarzają pozory, ze wszyscy są równi u nas niestety socjalistyczny chów wykształcił społeczeństwo rownych i równiejszych i zamiast się wspierać to sra sie we własne gniazdo, mnie Ameryka nie musi dokarmiać mam wsytarczająco duzy kapitał zeby samej sie utrzymać i jeszcze dać komuś pracę. Nie jechałam do USA z myslą zeby się dorobić, chciałam tam ułożyć sobie zycie bo kocham Floryde. Wiele osob mi mowilo: Floryda? ale tam mało płacą... po co tam jechać. Ja moglabym tam zyc sobie spokojnie otoczona przecudowną naturą, którą za zadne pieniadze nie kupie np w NY lub NJ. Wiec zanim PEWEXIE wsadzisz wszystkich nas biednych polaczków do jednego wora z jak to napisales polową czeczeni , polową wietnamu ,syrii, krajow afrykanskich.... pomysl ze ludzie, którzy naprawde mogą sobie pozwolic na godne zycie w USA nie mogą bo własnie przez takich jak Ty jestesmy postrzegani jako robole, cwaniacy i rasiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre , dziwne ze jakos ten twoj kapital nie przekonal konsula i teraz masz pretensje do calego swiata ze konsul przejrzal twoje klamstewka . Jak chcesz inwestowac na florydzie po co ci wiza pracownicza byla , nielepiej napisac prawde ze kombinowalas jak z turystycznej zalatwic pracownicza by moc zaiwaniac w wallmarcie na kasie i nie udalo sie bo duzej ilosci amerykanow nie ma pracy a z jakiej racji dla ciebie miala by byc .Mnostwo ludzi kupuje domy na florydzie bezwzgledu na kolor skory i nie maja zadnych klopotow z wiza . Tu nie musisz klamac to nie ambasada , zreszta nawet nie tylko na tym forum kazde dziecko wie ze jesli ktos chce kupic dom na florydzie i zainwestowac tam pieniadze to jest witany z otwartymi rekami , tak samo jest witany ten ktory przyjezdza na 2 tyg na wakacje na floryde wydaje pieniadze i wraca a nie kombinuje jak zostac .

Ps jakbys miala taki kapital jak piszesz to w dup....... mialabys ameryke ,wylegiwalabys sie teraz na karaibach popijajac drinka , a nie welewala lzy przed komputerem jak to wielmoznej pani nie chca wposcic do ameryki.

To wlasnie przez takich klamczuchow glownie z wschodniej Polski , Polacy ktorzy naprawde chca wyjechac turystycznie musza tracic czas i pieniadze na wizy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka chryja? :D

Dyplomatyczna i prawna. Mozna byłoby to rozdmuchać w mediach i poprzez prawników. Zdajesz sobie sprawę ilu Kanadyjczyków pracuje w Polsce. Mnóstwo. Nie tak wielu oczywiście jak Polaków w Kanadzie ale mnóstwo w korporacjach, w klubach sportowych etc.

Umowy miedzynarodowe stanowią, że wewnątrz korporacji mozna transferowac swobodnie ludzi, jeśli na terenie danego Państwa nie są ścigani za przestepstwa kryminalne a ja nie byłem. Więc tak jak pisałem, nie było podstaw do odmowy, chociażby w Stanach wisiał na mnie zakaz dożywotniego ubieganian sie o wizę. Stany i Kanada to dwa odrębne, suwerenne Państwa. Nie czuj sie gorszy tylko dlatego, że urodziłeś się w Polsce. Nam tez przysługuja te same prawa międzynarodowe co im.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stany i Kanada to dwa odrębne, suwerenne Państwa

tutaj z tym sie zgodze ale reszta zalezy od urzednika na granicy

bo wiza na pobyt staly to ok ale wiza nie imigracyjna to musisz pokazac ze wrocisz z niej a po pobycie takim w USA masz pewne ale ze cos takiego zrobisz w Kanadzie,poczytaj dobrze fora,popytaj sie dobrych prawnikow o ta sprawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz Pewex, Ameryka stara sie traktowac wszystkich równo, czy to z Czeczenii czy z Polski czy z Niemiec. Uwierz mi jesli w oczach urzednika złamałes prawo przekraczajac pobyt nawet o 1 dzień, nawet zebys mial 1 mln dolarów i mogł otrzymac status rezydenta oni to maja w głebokim powazaniu. Prosze Cie nie mierz wszystkich swoją miarą i nie nazywaj ludzi kłamcami tylko dlatego, ze tak Ci sie wydaje. I nie obrazaj swoich rodaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...