Skocz do zawartości

Bany / Niewpuszczenia / Cofniecia Na Granicy


Rekomendowane odpowiedzi

Pewex, akurat moja rodzina w USA ma kilka samochodów, a ja z żoną w Polsce mamy dwa, więc jak my przyjeżdżamy do nich to pozwalają nam jeździć swoim samochodem i odwrotnie (płacimy tylko za paliwo oczywiście). Znam angielski w miarę dobrze i nie mam najmniejszego problemu z samodzielnym zwiedzaniem, jeśli oni muszą iść do pracy. Natomiast masz rację, ze jeśli ktoś twierdzi, że pracuje na etacie a potem siedzi na wakacjach 3 albo 6 miesięcy to jest to podejrzane. Nigdy nie byłem dłużej niż 3 tygodnie, bo ani ja ani żona nie dostalibyśmy tyle urlopu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A to troche zbocze z tematu - czy ktos wyrobil sie w 50 minut z samolotu LOTu na samolot Lufthansy na lotnisku w Monachium?

A to troche zbocze z tematu - czy ktos wyrobil sie w 50 minut z samolotu LOTu na samolot Lufthansy na lotnisku w Monachium?

lub na jakims innym duzym lotnisku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to troche zbocze z tematu - czy ktos wyrobil sie w 50 minut z samolotu LOTu na samolot Lufthansy na lotnisku w Monachium?

Ja się wyrobiłam w 40 minut ale między samolotami Lutfhansy, choć nie wiem, czy to, że były to loty Lufthansy akurat ma znaczenie ;) Bo LOT i Lufthansa mają chyba łączone loty na tym terenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maja laczone bo sa 1 sojuszu lotniczym :)

Pewex jakbym slyszal pewne osobe i tez robi duzee oczy ze ktos kogos tyle gosci,utrzymuje ale takie sa realia

Mozesz pisac ze Ci to nie pasuje ale od danych osob juz zalezy kogo,ile beda trzymac u siebie..

Dobrze by bylo jakby za pomoc w noclegu,w innych sprawach taka rodzina zagranica odplaca tym samym a tak nima do konca i nie bedzie,co osoba to inna historia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie donosze, ze nie bylo zadnego problemu na granicy :) Urzednik nawet nie zapytal o te 6 miesiecy pobytu. Na dodatek, po raz pierwszy nie musialam isc do secondary inspection! Wszystko odbylo sie zupelnie normalnie. A w Monachium jest super lotnisko i przejscie z samolotu LOTu do Lufthansy zajelo mi tyko 15 minut wlacznie z passport i security control.

Tyle strachu o nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie donosze, ze nie bylo zadnego problemu na granicy :) Urzednik nawet nie zapytal o te 6 miesiecy pobytu. Na dodatek, po raz pierwszy nie musialam isc do secondary inspection! Wszystko odbylo sie zupelnie normalnie. A w Monachium jest super lotnisko i przejscie z samolotu LOTu do Lufthansy zajelo mi tyko 15 minut wlacznie z passport i security control.

Tyle strachu o nic.

Nie przekroczyłeś w przeszłości pobytu w USA wskazanego na wizie ( I-94) więc skończyło się wszystko tak jak powinno i tak jak pisałem wcześniej.

Uprzejmie donosze, ze nie bylo zadnego problemu na granicy :) Urzednik nawet nie zapytal o te 6 miesiecy pobytu. Na dodatek, po raz pierwszy nie musialam isc do secondary inspection! Wszystko odbylo sie zupelnie normalnie. A w Monachium jest super lotnisko i przejscie z samolotu LOTu do Lufthansy zajelo mi tyko 15 minut wlacznie z passport i security control.

Tyle strachu o nic.

Nie przekroczyłeś wcześniej pobytu wskazanego na wizie ( I-94) więc nie było powodu aby się Ciebie czepiali.

Nie przekroczyłaś wcześniej pobytu wskazanego na wizie ( I-94) więc się urzędnik nie czepiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...