Jump to content

Wiza Do Usa . Ile Bedzie Kosztować ? Czy Łatwo Ją Dostać ?


Recommended Posts

Witam.

Mam takie pytanie. Mianowicie za rok koncze liceum i przed studiami chcieliśmy sobie z dziewczyną zrobić roczną przerwę żeby po prostu dorobić sobie troszkę. Wpadliśmy na pomysł że moglibyśmy pojechać do stanów załóżmy na rok. Mogli byśmy zarobić troszkę, przeżyć fajną przygodę a jednocześnie podciagnąć język ( choć teraz jest nie najgorzej a nawet dobrze ). Czy jest taka możliwość żebyśmy oboje dostali roczną wizę do USA ? Wiem że po samej maturze żadnej dobrze opłacalnej pracy nie dostaniemy. Ale nie o to tu chodzi. Chodzi głównie o przygodę. Żebyśmy mogli chociaż na chwilę spełnić swój " American Dream" . Więc czy jest taka mozliwość ? I najwazniejsze ile taka wiza bedzie kosztować ? No i jak ją dostać rzecz jasna. Liczę na szybkie i rzetelne odpowiedzi :) Dzieki z góry .:)

Link to comment
Share on other sites

a czy na jakis inny okres czasu niz na rok ? takie zeby mozna bylo legalnie pracować. ?

mowiąc "dorobić " mysle o tym zebysmy oboje znalezli jakas prace zeby zaplacic za mieszkanie, kupic jakis ciuch i czasami fajnie sie zabawic. wiecie... przygoda :)

Link to comment
Share on other sites

Work & Travel, Au Pair. Generalnie wiza J-1.

http://polish.poland...o-naukowej.html

Z tym, że na początku trzeba się nieco wykosztować.

Generalnie jakiekolwiek pytania o wizy powinieneś zacząć zadawać, jak zapoznasz się z informacjami na stronie ambasady i nie znajdziesz tam informacji, których szukasz.

Może prościej by Wam było pojechać gdzieś do Europy, gdzie nie trzeba wiz i nie ma innych obostrzeń?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...