Skocz do zawartości

Obywatelstwo


jasiu78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Niezaleznie czy uda mi sie kiedys zostac obywatelem USA czy tez nie , obywatelem polskim mam w planie pozostac az do śmierci :-)

Ja nie jestem pan Cejrowski ;D Z resztą... w inny sposób kocha sie żone a w inny matkę, Polska jest matką, z Ameryką może kiedys uda się ożenić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz wyrwać jakąś zdesperowaną grubaskę w jakimś redneck'im barze w zapyziałej wsi zabitej dechami :) Jesteś majętny to będziesz ją karmił fast foodami do momentu, aż tak się w Tobie zakocha, że wyjdzie za Ciebie za mąż. Nic prostszego:)

Ja nie chce grubaski z zabitej wsi. Chce seksowną laleczkę z Santa Monica, lub ewentualnie nadzianą babcie z apartamentowca na Park Avenue w NYC ;-)

(nie no zartuje z grubaską te 3 lata tez sie jakos wytrzyma ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, a więc takie rozwiązania doradzacie ludziom. Tymczasem informatycy z CIA i FBI właśnie namierzają wasze IP. Czujecie to? Tak - to spojrzenie Wielkiego Brata. Nie muszę, dodawać, że kiedy usłyszycie pukanie do drzwi, tymi pukającymi będą smutni panowie w czarnych garniturach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pragne dodac że żaden amerykanin nie mieszka w Monaco bo jak masz obywatelstwo amerykańskie to płacisz podatki w USA a nie tam gdzie mieszkasz, dla majetnych ludzi takich bardzo majetnych obywatelstwo ameryańskie to zły pomysł...przykładem był ten jeden załozyciek facebooka który sie pozbył obywatelstwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...