Skocz do zawartości

Slub Z Osoba Majaca Zielona Karte


dominika-ds

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

a moze jest po slubie ;)

Nie jest. Niemiec nielegalnie ja zbrzuchacil na obcej ziemii. :P

Dziecko bedzie mialo obywatelstwo amerykanskie.

Gdybysmy wzieli slub sa jakies mozliwosci aby moj chlopak otrzymal zielona karte albo Social Security number

Jezeli urodzisz w USA to dziecko bedzie mialo 3 obywatelstwa. z tyt. urodzenia - usa, po tobie - PL i szkopskie po ojcu.

Jezeli chcecie koniecznie byc razem w Stanach i to od zaraz, to niech chlopak sie zeni, ale... z prawdziwa amerykanka. Wtedy i tylko wtedy bedziecie mogli byc razem od zaraz w USA.

Mozliwe ze wtedy i obywatelstwo dostalby wczesniej niz ty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdajesz sobie sprawę że nakłaniasz do popełnienia przestępstwa imigracyjnego ? I wyrażasz się poza tym jak burak jakiś ?

Jaki burak? "Panną byłam. Dziecko miałam. Ale co to to, to nie...?" Zreszta... moze to po to zebys zrozumial?

Jakie nakłanianie, takie przestępstwo. Jeżeli (najprawdopodobniej) potomek nazistów* zdecyduje się na taki krok, to będzie zwyczajnym idiotą, którego (najprawdopodobniej) selekcja naturalna prędzej, czy później dopadłaby i bez moich "dobrych rad". Dlatego wzywam Cię Zieliński! Ogarnij się! Od tego ziola to cie czasem ponosi, prawda? ;)

Emigum - daruj sobie takie osobiste wycieczki.

Przepraszam. Wiem, że nie powinienem, bo jednak zdaję sobie sprawę z tego w jak głębokiej d... znalazła się autorka tego wątka/wątku.

Jeszcze raz najmocniej przepraszam.

Ja też daję się czasem ponieść i nie zawsze myślę częścią ciała do tego przeznaczoną. I nie rzadko, nie jest to serce. ;)

ps.

* - Ponad 90% niemców było "umoczonych" w nazizm...

ps.2

Odpowiedź dla przeuroczej Joanny tylko z uwagi na modny ostatnio parytet. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...