Skocz do zawartości

Dv-2014 - Faq - Przeczytaj Zanim Zadasz Pytanie


Joanna30

Rekomendowane odpowiedzi

Ale do kogo chcesz zadzwonić?

W instrukcji jest wyraźnie napisane, że wysyłanie drugi raz to dyskwalifikacja.

Nie jest nic napisane, co w przypadku wysłania błędnego formularza, ale na logikę wydaje się, że skoro zgłoszenie jest nieprawidłowe, to też nie weźmie udziału w losowaniu. Ale może się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 213
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

no chciałam się dowiedzieć w ambasadzie bo nie dam sobię ręki uciąć ale wydaje mi sie że imie dobrze wpisywałam drugie...

no własnie nie ma odpowiedzi co w takim wypadku gdy imie pierwsze wpisane dwa razy... dlatego chciałam sie spytać .

Jak bedzie tak bedzie trudno :) ale spytac nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ambasada nie jest organizatorem loterii więc nie wiem czy byś u nich uzyskała jakiekolwiek informacje na temat popełnionego przez Ciebie błędu. Jeżeli wyślesz zgłoszenie więcej niż raz to zostaniesz automatycznie zdyskwalifikowana. Nic nie możesz zrobić w obecnej sytuacji.

Niech to będzie przestrogą dla innych. Sprawdzajcie czy formularze są wypełnione poprawnie zanim je wyślecie, po wysłaniu niczego nie będziecie mogli zmienić/poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Ty tak na poważnie z tym pytaniem czy termin 180 dni jest ostateczny, skoro masz wyraźnie napisane "Po tym terminie wiza traci ważność."

2) Ty tak na poważnie z tą atrakcyjnością na amerykańskim rynku pracy? Jak na moje oko to Ty nawet tekstu pisanego nie rozumiesz :) bez obrazy, ale tak to wygląda :)

Tak, ja tak na poważnie. Urząd jak urząd w każdym można coś załatwić dlatego zapytałem czy ktoś się spotkał z taką sytuacją, a jak powszechnie wiadomo kto pyta nie błądzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na pewno nie koniec świata dla mnie :)

Najwazniejsze jest pierwsze imie i nazwisko wpisane poprawnie tak powiedzieli w informacji.

Skąd wiesz? :huh:

Ja tam dmucham na zimne i na nazwiska wszystkich, których nie lubię - na wszelki wypadek - wysyłam zgłoszenie, a potem się biedacy zastanawiają czemuż to znowu nie zostali wylosowani... <_<

A miny mają podobne do waszych teraz. Kiedy uświadamiacie sobie, że faktycznie ktoś może być taki podły. ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...