Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, margherita_s napisał:

Właśnie miałam Ci pisać, że jednak zdecydowałam się na expedite :) Pomyslalam sobie, a co tam, nic nie tracę, właśnie tak jak pisałaś wczoraj, najwyżej mi odrzucą i tyle. Także zadzwonilam i powiedziałam, że ja już prawie od roku nie pracuję, a w firmie mojego mężą mogą się zdarzyć obniżki pensji (w sumie to nie sklamalam, bo wszystko sie przeciez moze zdarzyc :D ) i że pilnie potrzebuję isc do pracy. Teraz czekam, aż do mnie oddzwonią w przeciągu 5 dni. 
Ojej, super, że Cię zainspirowałam! Hiszpanski jest bardzo fajny, a przede wszystkim może się przydać, gdy się mieszka w USA, wzbogacisz swoje resume :) Z czego się uczysz? jakaś aplikacja? Program online?

No to super! Ja maila od nich z instrukcjami i numerem faxu dostałam juz na drugi dzien i od razu im odesłałam :)  wiec jutro sprawdzaj maila :) dawaj znać jak postępy!

tak, uczę sie z aplikacji Duolingo :) tak jak mowisz, bedzie fajniej w cv wyglądało :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Dnia 9.05.2018 o 13:31, Patipitts napisał:

No to super! Ja maila od nich z instrukcjami i numerem faxu dostałam juz na drugi dzien i od razu im odesłałam :)  wiec jutro sprawdzaj maila :) dawaj znać jak postępy!

tak, uczę sie z aplikacji Duolingo :) tak jak mowisz, bedzie fajniej w cv wyglądało :) 

Duolingo jest fajne, ale już mi się trochę znudziło i teraz korzystam z Rosetta Stone, podoba mi się :) 
Dostałam wczoraj maila od USCIS, że nie mogę zrobić expedite, bo moja sprawa jest już przydzielona do oficera i procesowana... To samo powiedziała mi pani oficer, gdy rozmawiałam z nią 3 tygodnie temu, ale myślałam, że może coś źle zobaczyła w systemie, bo ileż można procesować sprawę... To teraz zostaje mi tylko czekanie i składanie kolejnych service requets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, margherita_s napisał:

Duolingo jest fajne, ale już mi się trochę znudziło i teraz korzystam z Rosetta Stone, podoba mi się :) 
Dostałam wczoraj maila od USCIS, że nie mogę zrobić expedite, bo moja sprawa jest już przydzielona do oficera i procesowana... To samo powiedziała mi pani oficer, gdy rozmawiałam z nią 3 tygodnie temu, ale myślałam, że może coś źle zobaczyła w systemie, bo ileż można procesować sprawę... To teraz zostaje mi tylko czekanie i składanie kolejnych service requets.

O dzieki sprawdzę sobie bo wlasnie duolingo juz mnie zaczyna troche wkurzać :p 

szkoda ze nie możesz zrobic expedite ale przynajmniej wiesz na czym stoisz i ze twoja sprawa jest w czyichś rekach a nie gdzies na dnie szafy. Trzymam kciuki zeby szybko podjęli decyzje w twojej sprawie i koniecznie daj znać jak bedziesz cos wiedziała, ja tez napisze od razu jak dostanę decyzje :)

A tak poza tym to juz mam wszytsko co potrzebne do umiejscowienia, tłumaczenia wczoraj dostałam na maila, pełnomocnik w pn z samego rana składa wniosek, przynajmniej jedno bedzie z banki. Jak sie w miarę pospieszą z tym to brat mi przywiezie akt małżeństwa i w wakacje pojadę po nowy paszport :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Patipitts napisał:

O dzieki sprawdzę sobie bo wlasnie duolingo juz mnie zaczyna troche wkurzać :p 

szkoda ze nie możesz zrobic expedite ale przynajmniej wiesz na czym stoisz i ze twoja sprawa jest w czyichś rekach a nie gdzies na dnie szafy. Trzymam kciuki zeby szybko podjęli decyzje w twojej sprawie i koniecznie daj znać jak bedziesz cos wiedziała, ja tez napisze od razu jak dostanę decyzje :)

A tak poza tym to juz mam wszytsko co potrzebne do umiejscowienia, tłumaczenia wczoraj dostałam na maila, pełnomocnik w pn z samego rana składa wniosek, przynajmniej jedno bedzie z banki. Jak sie w miarę pospieszą z tym to brat mi przywiezie akt małżeństwa i w wakacje pojadę po nowy paszport :) 

A widziałaś Duolingo Stories? Są tam czytanko-słuchanki i kilka ćwiczeń do nich, własnie to odkryłam i mi się spodobało, coś nowego :)
Super, że umiejscowienie masz już prawie załatwione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, powoli przygotowuję się do rozmowy i innych formalności. Chciałam dopytać o szczepienia- znalazłam dokument, w którym są wypisane te, które trzeba  mieć. Rozumiem, że do ichniego lekarza muszę zabrać kartę szczepień? I to on określi czego jeszcze potrzebuję? Bo myślałam, że może bardziej opłaca się zrobić szczepienia na własną rękę przed, ale skoro nie będę wiedziała co jeszcze muszę mieć, to chyba bezsensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minutes ago, aniala said:

Cześć, powoli przygotowuję się do rozmowy i innych formalności. Chciałam dopytać o szczepienia- znalazłam dokument, w którym są wypisane te, które trzeba  mieć. Rozumiem, że do ichniego lekarza muszę zabrać kartę szczepień? I to on określi czego jeszcze potrzebuję? Bo myślałam, że może bardziej opłaca się zrobić szczepienia na własną rękę przed, ale skoro nie będę wiedziała co jeszcze muszę mieć, to chyba bezsensu...

Zdecydowanie oplaca sie zrobic samemu, bo civil surgeon nie akceptuje ubezpieczenia (przynajmniej nasz nie akceptowal), a wszystkie szczepionki mozna zazwyczaj zrobic za free w ramach normalnego ubezpieczenia.

Wizyty sa 2 (druga na odczyt proby TB), umow sie z lekarzem rodzinnym miedzy jedna, a druga. Na co sie zaszczepic w sumie tez latwo ocenic samemu: TDAP, MMR, Varicella i grypa w sezonie. W ramach anegdoty: Zona szla z karta szczepien, ja kompletnie bez niczego. Dostalismy dokladnie takie same szczepionki (MMR i Var), bo za naszych czasow w Polsce nie szczepili na swinke i ospe wietrzna :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...