Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

20 hours ago, aniala said:

Cześć, powoli przygotowuję się do rozmowy i innych formalności. Chciałam dopytać o szczepienia- znalazłam dokument, w którym są wypisane te, które trzeba  mieć. Rozumiem, że do ichniego lekarza muszę zabrać kartę szczepień? I to on określi czego jeszcze potrzebuję? Bo myślałam, że może bardziej opłaca się zrobić szczepienia na własną rękę przed, ale skoro nie będę wiedziała co jeszcze muszę mieć, to chyba bezsensu...

Hej! Ja jestem juz po wizycie u Pana doktora na Wilanowie. Rana na spokojnie orzed 8 rana udaj sie na wyrynskiego na wykonanie potrzebnych badan ( krew mocz i rtg) po 2h idziesz po wyniki a z nimi do dr. Doktor przeprowadza dosc szczegolowy wywiad i w tym dokonuje szczepien i tylko on moze ci te szczeslienia potrzebne wykonac oojiewaz w tym samym momencie je udokumentuje i ci przekaze twoja akutalna karte szczepien. Na wizyte przynies ze soba karte szczepien ktore przyjelas wciagu swojego zycia, napewno otrzymasz ja w przychodni u rodzinnego. Ja jak chyba tu polowa dostalam dwie po 3 szczepinonki. 

Teraz sie szykuje na interview w ambasadzie, i tu moje pytanie do was powedzcie mi czy jest cos o czym zapomnialam, jakis potrzebynch dok!?

- paszport ;) 

- akt urodzenia

- zaswiadczenie o niekaralnosc

- potwedzenie zlozonego wniosku ds160

- potwerdzenie umowionego spotkania

- affidavit of support + bank statement, letter, letter of employment, zaswiadcznje o podatkach placonych?

- dowody zwiazku? 

Cos jeszcze ? 

Czy powinam na wizyte w ambasadzie przyniesc ze soba kopie zlozonej petycji wraz noa1 i noa2? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Kamila, dziękuję za info. Zazdroszczę Ci, że to już, dla mnie to jeszcze ładnych parę miesięcy czekania...Ale super, będę wiedziała na przyszłość jak to wygląda:) Jeśli chodzi o wymagane dokumenty na rozmowie, to może "starszyzna";) się wypowie, bo ja jeszcze się tak w to nie zagłębiałam.

A tej krwi to dużo pobierają?:unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, aniala napisał:

Kamila, dziękuję za info. Zazdroszczę Ci, że to już, dla mnie to jeszcze ładnych parę miesięcy czekania...Ale super, będę wiedziała na przyszłość jak to wygląda:) Jeśli chodzi o wymagane dokumenty na rozmowie, to może "starszyzna";) się wypowie, bo ja jeszcze się tak w to nie zagłębiałam.

A tej krwi to dużo pobierają?:unsure:

5 litrów...LOL. 

Nigdy nie miałaś pobieranej krwi? Biorą dosłownie troszkę... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałam, że niedużo.

Krew pobieraną miałam i czasami to było więcej,a czasami mniej-zależy do czego. Mdleję i odstawiam cyrki, dlatego lubię wiedzieć co i jak przed pójściem, niestety nie jest to coś, co potrafię skontrolować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, aniala napisał:

Tak myślałam, że niedużo.

Krew pobieraną miałam i czasami to było więcej,a czasami mniej-zależy do czego. Mdleję i odstawiam cyrki, dlatego lubię wiedzieć co i jak przed pójściem, niestety nie jest to coś, co potrafię skontrolować

Krwi pobierają tylko jedną małą ampulke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Kamila Chabros napisał:

Hej! Ja jestem juz po wizycie u Pana doktora na Wilanowie. Rana na spokojnie orzed 8 rana udaj sie na wyrynskiego na wykonanie potrzebnych badan ( krew mocz i rtg) po 2h idziesz po wyniki a z nimi do dr. Doktor przeprowadza dosc szczegolowy wywiad i w tym dokonuje szczepien i tylko on moze ci te szczeslienia potrzebne wykonac oojiewaz w tym samym momencie je udokumentuje i ci przekaze twoja akutalna karte szczepien. Na wizyte przynies ze soba karte szczepien ktore przyjelas wciagu swojego zycia, napewno otrzymasz ja w przychodni u rodzinnego. Ja jak chyba tu polowa dostalam dwie po 3 szczepinonki. 

Teraz sie szykuje na interview w ambasadzie, i tu moje pytanie do was powedzcie mi czy jest cos o czym zapomnialam, jakis potrzebynch dok!?

- paszport ;) 

- akt urodzenia

- zaswiadczenie o niekaralnosc

- potwedzenie zlozonego wniosku ds160

- potwerdzenie umowionego spotkania

- affidavit of support + bank statement, letter, letter of employment, zaswiadcznje o podatkach placonych?

- dowody zwiazku? 

Cos jeszcze ? 

Czy powinam na wizyte w ambasadzie przyniesc ze soba kopie zlozonej petycji wraz noa1 i noa2? 

 

Weź wszystkie dokumenty wyszczególnione w pakiecie który dostałaś od ambasady. Jesli chodzi o dokumenty finansowe ja miałam i-134, podatki, list od pracodawcy i pay stuby (maz i co sponsor) ale wzięli tylko i-134 męża, nawet nie zapytali o resztę dokumentów. Dowodów zwiazku chyba wzielam pare zdjeć, jakies karty pokładowe, ale konsul nie prosił o nic. Gdzies w tym wątku jest moja relacja z Interview i tam wszytsko wypisałam bo tak szczerze to juz nie pamietam, ale wiem ze nie chcieli ode mnie nic poza tym co było wymienione w pakiecie. Aha, zdjęcia, weź ze sobą paszportowe zdjęcia, chyba jedna albo dwie sztuki chcieli.

Aha, i akt urodzenia radzę sobie skserować bo inaczej zabiorą ci oryginał, ale oryginał weź ze sobą, oni sobie porównają i zabiorą od ciebie tylko kopie. NOA2 chyba miałam ze sobą, ale juz serio nie pamietam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, margherita_s napisał:

@aniala @Kamila Chabros Dziewczyny, poszperajcie w tym watku, mozna znalezc naprawde sporo cennych informacji, m.in. odnosnie pytan przez Was zadanych. Wiem, ze stron jest sporo i jest to czasochlonne, ale warto. Lepsze to niz zadawac pytania,  na ktore ktos juz wczesniej w watku odpowiedzial.

Jak ja bylam przed procesem i w trakcie procesu o K1 to ja chyba kazdy temat w tym dziale przewertowalam od pierwszej do ostatniej strony. Polecam wszystkim takze. Zwlaszcza jak wam sie nudzi w robocie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nic sie nie zmieniło od zeszłego roku a wlasnie rok temu mniej wiecej w tym czasie była tu bardzo długa ciekawa dyskusja bo chyba 3 czy 4 z nas sie o narzeczenska ubiegały i wymienialysmy sie nawzajem informacjami, ja np miałam chyba wszystkie możliwe komplikacje wiec baaardzo duzo informacji przydatnych potrzebowałam :p i tez jak ilon wertowałam kazdy temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...