Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie. Zawsze dla swietego spokoju mozesz wyslac te 3 co macie. Nie trzeba zaraz wysylac calego albumu. Ja pamietam, ze wyslalismy moze z 5 z petycja, jako dowod ze sie spotkalismy. Zwrocili nam te zdjecia na mojej rozmowie w ambasadzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Zanim zaczną rozpatrywać Twoją sprawę, minie pewnie z 7 miesięcy od otrzymania NOA1 i na pewno nie odrzucą z powodu małej ilości zdjęć. Jeśli już, to możesz otrzymać RFE, a to przedłuży sprawę o mniej więcej 2 tyg, ale wysyłając teraz będziecie te kilka miesięcy do przodu. Ważne są bilety lotnicze/rezerwacje pokazujące że byllście w jednym miejscu w jednym czasie. Wbrew pozorom cała papierologia nie jest taka zła, czekanie jest najgorsze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogole to sie pochwale bo wlasnie dostałam list z USCIS ze zatwierdzają moje AP, mogę lecieć do Polski :P (hehe, i tak teraz mnie nie stać). Mam nadzieje ze to znak ze ktos patrzy na moja aplikacje i zaraz dostanę list z Interview bo juz w sumie bym to chciała miec za sobą. Aha, i w pn zdaje prawko (praktyczny) takze trzymajcie kciuki! Swoja droga nie myslalam ze to tak długo zajmuje, wniosek złożyłam w czerwcu, teorie miałam dopiero jakos po 3 tyg a dopiero teraz praktyka, potem jeszcze pewnie bede musiała czekać na plastik ale przynajmniej z głowy bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Patipitts napisał:

A tak w ogole to sie pochwale bo wlasnie dostałam list z USCIS ze zatwierdzają moje AP, mogę lecieć do Polski :P (hehe, i tak teraz mnie nie stać). Mam nadzieje ze to znak ze ktos patrzy na moja aplikacje i zaraz dostanę list z Interview bo juz w sumie bym to chciała miec za sobą. Aha, i w pn zdaje prawko (praktyczny) takze trzymajcie kciuki! Swoja droga nie myslalam ze to tak długo zajmuje, wniosek złożyłam w czerwcu, teorie miałam dopiero jakos po 3 tyg a dopiero teraz praktyka, potem jeszcze pewnie bede musiała czekać na plastik ale przynajmniej z głowy bedzie.

Powodzenia z prawkiem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Patipitts napisał:

A tak w ogole to sie pochwale bo wlasnie dostałam list z USCIS ze zatwierdzają moje AP, mogę lecieć do Polski :P (hehe, i tak teraz mnie nie stać). Mam nadzieje ze to znak ze ktos patrzy na moja aplikacje i zaraz dostanę list z Interview bo juz w sumie bym to chciała miec za sobą. Aha, i w pn zdaje prawko (praktyczny) takze trzymajcie kciuki! Swoja droga nie myslalam ze to tak długo zajmuje, wniosek złożyłam w czerwcu, teorie miałam dopiero jakos po 3 tyg a dopiero teraz praktyka, potem jeszcze pewnie bede musiała czekać na plastik ale przynajmniej z głowy bedzie.

Naprawde tak dlugo z tym prawkiem??? Ja poszlam, od razu tego samego dnia zdalam teorie, a po kilku dniach praktyke. Zajelo mi to tydzien, a moglo i nawet mniej, gdybym sie chciala umowic na praktyke wczesniej (ale chcialam miec wiecej czasu na cwiczenie manewrow a pacholkami :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, margherita_s napisał:

Naprawde tak dlugo z tym prawkiem??? Ja poszlam, od razu tego samego dnia zdalam teorie, a po kilku dniach praktyke. Zajelo mi to tydzien, a moglo i nawet mniej, gdybym sie chciala umowic na praktyke wczesniej (ale chcialam miec wiecej czasu na cwiczenie manewrow a pacholkami :D )

No wlasnie sama sie zdziwiłam. Jak jechałam na teorie to w sumie juz jechałam ze znajoma jej autem bo byłam przygotowana ze od razu po teorii bede miała tez praktyczny, myslalam ze sama bede zdawała a tu niespodzianka, ze mna było jeszcze jakies 5 osób, wszyscy po egzaminie juz od razu wychodzili i pan mnie uświadomił ze na praktykę dopiero sie umawiam po teorii, zanim dostałam list z wyznaczona data minął niecały miesiąc. Przynajmniej dostałam learner’s permit wiec sobie jeżdzę normalnie. Dla mnie najgorsze jest te parkowanie paralelne :P ale moze jakos zdam, znajomy który mi robił jazdę próbna (kierowca School bus od kilkudziesięciu lat) mówi ze jeżdzę spoko i nawet jak zwale to parkowanie to zdam bo mam jakas tam dopuszczalna ilośc błędów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u was ale u mnie nikt mi nie robił testów z parkowania. Pojezdzilo się po okolicy i tyle. Zwracano uwage na szybkość, szczególnie w school zone i ogólnie poprawność jazdy. Nic czego człowiek na codzień nie robi. To nie to samo co egzaminy PL. Tam to na siłę chca Cię olac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.08.2018 o 13:27, pelasia napisał:

Nie wiem jak u was ale u mnie nikt mi nie robił testów z parkowania. Pojezdzilo się po okolicy i tyle. Zwracano uwage na szybkość, szczególnie w school zone i ogólnie poprawność jazdy. Nic czego człowiek na codzień nie robi. To nie to samo co egzaminy PL. Tam to na siłę chca Cię olac.

Ja zdawalam w zeszlym roku w grudniu i tez nie bylo zadnych testow z parkowania. Slyszalam, ze kiedys byly, ale juz z nich zrezygnowano. I tak, zgadzam sie, ze egzamin praktyczny to bulka z maslem. Pojezdzilam po okolicy przez 10 minut i zdane. Czysta przyjemnosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...