Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
21 hours ago, Isabie said:

Hej wszystkim! Ja jestem wlasnie na poczatku calej procedury K1. Papiery wysłaliśmy koniec lipca, takze teraz tylko czekać... Ciekawa jestem ile to potrwa, bo widze po forum, ze niektórzy długo nie czekali a inni wręcz przeciwnie, ciekawe od czego to zalezy. Forum bardzo pomocne, na pewno bede wracać do poprzednich wątków :)

Musisz się nastawić na czekanie 5-7 miesięcy na NOA2 + 1-2 miesiące na rozmowę w konsulacie

http://www.visajourney.com/timeline/k1list.php?cfl=0&op1=5&op2=d&op3=1&op4=1&op5=5,6,8,10,11,13,14,15,16,17,18,20,21,22,25,26,27,28,108,110,111,208,210,211&op6=All&op66=All&op7=All&dfile=No&adv=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DanaO89 napisał:

Biorę to pod uwagę, ale mam cichą nadzieje na jakis mały cud... To okrutne ze az tyle czasu trzymaja nas w oczekiwaniu I rozłące... 

Czy to prawda, ze w tym czasie nie mozemy podrozowac do US?? Czy ktos moze z Was to robił? Wiza B2 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Isabie napisał:

Biorę to pod uwagę, ale mam cichą nadzieje na jakis mały cud... To okrutne ze az tyle czasu trzymaja nas w oczekiwaniu I rozłące... 

Czy to prawda, ze w tym czasie nie mozemy podrozowac do US?? Czy ktos moze z Was to robił? Wiza B2 

Możesz podróżować oraz możesz dostać wizę turystyczna. Tutaj zakazu nie ma.

Ps kto Ci tak powiedział? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sly6 napisał:

Możesz podróżować oraz możesz dostać wizę turystyczna. Tutaj zakazu nie ma.

Ps kto Ci tak powiedział? 

Gdzies to wyczytaliśmy, że w procesie o wize K1, wiza turystyczna jest wstrzymywana, ale duzo sprzecznych informacji jest wszedzie,  trudno wierzyc w cokolwiek. Takze ta informacja tez moze byc nieprawdziwa. Ja wize turystyczną mam,  dlatego chcialam wiedzieć czy nadal mogę podrózować do US czy musze grzecznie siedzieć w domu i czekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za kciuki:) Też trzymam, żeby oczekiwanie się zmniejszyło w najbliższych miesiącach...

Ja odwiedziłam narzeczonego na B2, już po wysłaniu I-129F  i dostałam tylko kilka krótkich pytań od oficera (dosłownie dwa- powód przyjazdu i gdzie jadę dalej), a zabrałam całą teczkę z dokumentami (zaświadczenie z pracy itd.). Jak na moje to wal śmiało:) Jeśli nie przesadzisz z częstotliwością to nie powinno być problemu, chyba że trafisz na kogoś mocno upierdliwego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, aniala napisał:

Dziękujemy za kciuki:) Też trzymam, żeby oczekiwanie się zmniejszyło w najbliższych miesiącach...

Ja odwiedziłam narzeczonego na B2, już po wysłaniu I-129F  i dostałam tylko kilka krótkich pytań od oficera (dosłownie dwa- powód przyjazdu i gdzie jadę dalej), a zabrałam całą teczkę z dokumentami (zaświadczenie z pracy itd.). Jak na moje to wal śmiało:) Jeśli nie przesadzisz z częstotliwością to nie powinno być problemu, chyba że trafisz na kogoś mocno upierdliwego.

Dzięki! :)

Super,  dobrze wiedzieć ze nie ma z tym problemów! Ja wlasnie jestem w US ostatni dzień, jutro powrót i to czekanie,  dlatego nie wykluczam, ze szybko zatęsknie! Dobrze jest mieć tą opcje wizy turystycznej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minutes ago, Isabie said:

Gdzies to wyczytaliśmy, że w procesie o wize K1, wiza turystyczna jest wstrzymywana, ale duzo sprzecznych informacji jest wszedzie,  trudno wierzyc w cokolwiek. Takze ta informacja tez moze byc nieprawdziwa. Ja wize turystyczną mam,  dlatego chcialam wiedzieć czy nadal mogę podrózować do US czy musze grzecznie siedzieć w domu i czekać...

1 hour ago, Isabie said:

Biorę to pod uwagę, ale mam cichą nadzieje na jakis mały cud... To okrutne ze az tyle czasu trzymaja nas w oczekiwaniu I rozłące... 

Czy to prawda, ze w tym czasie nie mozemy podrozowac do US?? Czy ktos moze z Was to robił? Wiza B2 

Nie liczyłabym na cud niestety. Liczyłam na NOA1 w czerwcu i się przeliczyłam.

Możesz podróżować. Ja w międzyczasie byłam na turystycznej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...