Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
5 minutes ago, Isabie said:

Jakoś to trzeba przetrzymać...Dziękuję za info odnośnie podróży na B2! :)

Służę pomocą. Niedług powinnam dostać NOA2. Będę próbowała coś przyspieszyć z badanami lekarskimi, jak mi się uda, to dam znać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny! :)

Dobrze wiedzieć, że na świecie są osoby, które brną przez to samo. :P 

Dana089 - gratulacje! Cieszę się prawie tak bardzo jak gdyby to mój wniosek został zaakceptowany! ;) Nasz submittion date to 24 kwietnia. Z tego co widzę, w grę wchodzi najwcześniej końcówka listopada, albo początek grudnia. Tak dla upewnienia - czy NOA1 to potwierdzenie, że wniosek l-129F został przyjęty, a NOA2 to list "We approved your case"? 

Orientujecie się jak długo się czeka od momentu otrzymania listu z info, że zatwierdzili wniosek, do spotkania w ambasadzie? I ostatnie pytanie: widzieliśmy się z narzeczonym tydzień temu (odwiedził mnie w Polsce) i już tęsknimy. Skoro na samo potwierdzenie o akceptacji wniosku poczekam jeszcze przynajmniej 3 msc, to kiedy optymistycznie będę miała gotową wizę, żeby wyjechać do Stanów? Chyba w międzyczasie będę musiała polecieć, bo nie wytrzymam.. :) 

Z góry dzięki za informacje! 

Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Martacz napisał:

Cześć Dziewczyny! :)

Dobrze wiedzieć, że na świecie są osoby, które brną przez to samo. :P 

Dana089 - gratulacje! Cieszę się prawie tak bardzo jak gdyby to mój wniosek został zaakceptowany! ;) Nasz submittion date to 24 kwietnia. Z tego co widzę, w grę wchodzi najwcześniej końcówka listopada, albo początek grudnia. Tak dla upewnienia - czy NOA1 to potwierdzenie, że wniosek l-129F został przyjęty, a NOA2 to list "We approved your case"? 

Tak.

2 minuty temu, Martacz napisał:

Orientujecie się jak długo się czeka od momentu otrzymania listu z info, że zatwierdzili wniosek, do spotkania w ambasadzie?

1 - 2 miesiace? Moze 3.

 

2 minuty temu, Martacz napisał:

 

Skoro na samo potwierdzenie o akceptacji wniosku poczekam jeszcze przynajmniej 3 msc, to kiedy optymistycznie będę miała gotową wizę, żeby wyjechać do Stanów? Chyba w międzyczasie będę musiała polecieć, bo nie wytrzymam.. :) 

Z góry dzięki za informacje! 

Marta

Caly process moze potrwac od 7 do 10 miesiecy. Jest tez wiele osob, ktore czeka dluzej, wiec raczej ciezko jest to okreslic. Jesli masz wize turystyczna to jasne, zawsze mozesz leciec w odwiedziny. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, aniala said:

 Gratulacje:) My mamy akcept z tą samą datą! Tylko nasze noa1 to 12/02. Czekaliśmy więc 6 miesięcy z małym hakiem.  Powodzenia dla czekających!

Kiedy chciałabyś wyjechać?

Dziękuję! Ewidentnie trafiłam na osobę, która wolno analizowała sprawy. Widząc osoby z lutego, z akcetacjami, zaczęłam się bardzo denerwować.

Jak wszystko pójdzie tak, jak zakładam, to koniec października/początek listopada. Mam nadzieję, że sprawa trafi do NVC za jakieś 3 tygodnie i szybciej załatwię badanie lekarskie, żebym potem tylko umówiła spotkanie w ambasadzie. Jedyne co trzeba załatwić przed spotkaniem, to tak naprawdę I-134, odpis aktu urodzenia i zaświadczenie o niekaralności, więc jak badanie załatwię, zanim sprawa trafi do ambasady, to trochę przyspieszę sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Martacz said:

Orientujecie się jak długo się czeka od momentu otrzymania listu z info, że zatwierdzili wniosek, do spotkania w ambasadzie? I ostatnie pytanie: widzieliśmy się z narzeczonym tydzień temu (odwiedził mnie w Polsce) i już tęsknimy. Skoro na samo potwierdzenie o akceptacji wniosku poczekam jeszcze przynajmniej 3 msc, to kiedy optymistycznie będę miała gotową wizę, żeby wyjechać do Stanów? Chyba w międzyczasie będę musiała polecieć, bo nie wytrzymam.. :) 

Ostatni raz widziałam nażeczonego na początku kwietnia, ale zdecydowaliśmy się poczekać, bo rozstania były gorsze za każdym razem. Zobaczymy się za 2 miesiące pewnie, a czas pędzi jak szalony na szczęście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...