Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, DanaO89 napisał:

Podstawowa rzecz - im bardziej się staracie udowodnić, że związek jest prawdziwy, tym bardziej jest to podejrzane. Z resztą wiecie, że jak staraliście się o wizę turystyczną (czy jakąkolwiek inną), to im bardziej zwięzłe odpowiedzi i na temat, tym łatwiej wszystko przebiega.

Wcale nie jest to regula. Moj maz napisal dwustronicowa historie o tym, jak sie poznalismy, jak przylecial do Polski, jak mi sie oswiadczyl itp. Wspaniale sie to czytalo, widac bylo na pierwsz rzut oka, ze jest napisane prawdziwie i od serca. Do "dowodow zwiazku: dolaczylismy dodatkowo e-maile, kartki na Walentynki i urodziny itp. Ja tam wychodze z zalozenia, ze im wiecej, tym lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
7 godzin temu, margherita_s napisał:

Wcale nie jest to regula. Moj maz napisal dwustronicowa historie o tym, jak sie poznalismy, jak przylecial do Polski, jak mi sie oswiadczyl itp. Wspaniale sie to czytalo, widac bylo na pierwsz rzut oka, ze jest napisane prawdziwie i od serca. Do "dowodow zwiazku: dolaczylismy dodatkowo e-maile, kartki na Walentynki i urodziny itp. Ja tam wychodze z zalozenia, ze im wiecej, tym lepiej. 

Dokładnie!! Karać za to nie będą , a na pewno przyjemnie się to czyta! Mój narzeczony wszystko bardzo pięknie opisał I wcale to nie oznacza ze cos jest nieprawdziwe, wręcz przeciwnie. Dowodów tez najlepiej załaczyc jak najwiecej,  przeciez o to własnie w tym chodzi, zeby nie dostac RFE @DanaO89

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, margherita_s napisał:

Wcale nie jest to regula. Moj maz napisal dwustronicowa historie o tym, jak sie poznalismy, jak przylecial do Polski, jak mi sie oswiadczyl itp. Wspaniale sie to czytalo, widac bylo na pierwsz rzut oka, ze jest napisane prawdziwie i od serca. Do "dowodow zwiazku: dolaczylismy dodatkowo e-maile, kartki na Walentynki i urodziny itp. Ja tam wychodze z zalozenia, ze im wiecej, tym lepiej. 

Im wiecej, tym lepiej - ale tez wazne, zeby to byly "quality proofs". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój narzeczony cały czas mi powtarza: 'don't try too hard'.

Chcę tylko pokazać, że wcale nie trzeba załączać tego, o czym piszecie, czyli dodatkowego opisu związku, czy historii poznania się, wystarczy w zupełności napisać te 6 linijek w pkt.54, nawet nie mieliśmy 'cover letter'.

U nas było to zupełne minimum, ale rzeczowo i na temat - obyło się bez RFE.

Przy tysiącach wniosków, myślę, że urzędnicy pozostają niewzruszeni na nasze historie miłosne. Czytając visajourney można się porządnie zestresować, ponieważ ludzie prześcigają się w ilości rzeczy załączonych do petycji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DanaO89 napisał:

Mój narzeczony cały czas mi powtarza: 'don't try too hard'.

Chcę tylko pokazać, że wcale nie trzeba załączać tego, o czym piszecie, czyli dodatkowego opisu związku, czy historii poznania się, wystarczy w zupełności napisać te 6 linijek w pkt.54, nawet nie mieliśmy 'cover letter'.

U nas było to zupełne minimum, ale rzeczowo i na temat - obyło się bez RFE.

Przy tysiącach wniosków, myślę, że urzędnicy pozostają niewzruszeni na nasze historie miłosne. Czytając visajourney można się porządnie zestresować, ponieważ ludzie prześcigają się w ilości rzeczy załączonych do petycji. 

Dokładnie, tez wychodzę z tego założenia. Sama pracowałam w urzędzie i wiadomo ze jak cos ci leży na biurku grubości encyklopedii a obok cieniutka książeczka to najpierw zabierzesz sie za książeczkę ;) hitem jets dla mnie np jak ktos z vj wysłał bodajże 500stron rozmów ze skype :D kto to w ogole czytał? A pózniej sie dziwił co tak długo czeka na approval :p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Patipitts napisał:

Dokładnie, tez wychodzę z tego założenia. Sama pracowałam w urzędzie i wiadomo ze jak cos ci leży na biurku grubości encyklopedii a obok cieniutka książeczka to najpierw zabierzesz sie za książeczkę ;) hitem jets dla mnie np jak ktos z vj wysłał bodajże 500stron rozmów ze skype :D kto to w ogole czytał? A pózniej sie dziwił co tak długo czeka na approval :p 

Ciekawe czy fotki tez pozalaczali z takich czatow, heheh.

Ja z moim bylym chyba nie opisywalismy historii poznania przy K1. W ogole nie wysylalismy chyba jakos duzo rzeczy. A przypominam, ze zaakceptowali nam petycje w 14 dni. Ja dopiero pisalam nasza romantyczna historie z melodramatami jak juz wysylalam ROC. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, 

Bardzo wszystkim dziękuję za odpowiedzi, odniosę się do nich w następnym poście, a teraz jeszcze super szybkie pytanie odnośnie wskazania placówki US w Polsce w której ubiegać się będę o wizę (jest o to pytanie w formularzu). Normalnie wpisałbym konsulat w KRK, ale z tego co czytałem jakiś czas temu to wiza k1 tylko w Warszawie? Proszę o potwierdzenie :) 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, marc08 napisał:

Hej, 

Bardzo wszystkim dziękuję za odpowiedzi, odniosę się do nich w następnym poście, a teraz jeszcze super szybkie pytanie odnośnie wskazania placówki US w Polsce w której ubiegać się będę o wizę (jest o to pytanie w formularzu). Normalnie wpisałbym konsulat w KRK, ale z tego co czytałem jakiś czas temu to wiza k1 tylko w Warszawie? Proszę o potwierdzenie :) 

Dzięki

Tak K1 tylko Warszawa, badania jednak możesz w Krakowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...