Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
15 minutes ago, aniala said:

Zadzwoniliśmy z ciekawości, bo nasza data akceptacji to jednak 10 sierpnia (tak przyszło na hardcopy noa2).  Nie wiem jak to u Was, ale pewnie warto sprawdzić:)

 

Nasza data na hardcopy to 11 sierpnia (sobota :D). Znalazłam Cię na VJ ;) Ian będzie dzwonił w przyszłym tygodniu. Numer już masz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z tym co pisałem (że odpiszę w następnym poście :P) odpisuję.

Bardzo wszystkim dziękuję za pomoc. Wysłaliśmy i129f w piątek, zatem teraz czekamy na NOA1. Będę również informować o postępach w procesie :).

Jeśli chodzi o załączanie więcej/mniej to myślę, że lepiej załączyć nieco więcej, zwłaszcza jeśli jest to - jak to Roelka powiedziała - "quality proofs". Sam dopiero co czytałem na VJ że ktoś dołączył prawie 60 zdjęć, co raczej nie będzie miało większej wartości niż wysłanie 10 zdjęć, ale np. dołączenie travel history/i94 itd czy krótki opis spotkań wydaje mi się sensowny :) 

Natomiast co do rezerwacji, to byliśmy w kilku wedding halls i wszędzie właśnie pytaliśmy o kary finansowe itd związane z przeniesieniem. Znaleźliśmy kilka miejsc gdzie (gdy uprzedzimy odpowiednio wcześnie i jeśli będzie to spowodowane wizą) będziemy w stanie przesunąć wesele na grudzień (bo na razie celujemy w sierpień 2019). Także liczę że będzie OK.

Jak w marcu-kwietniu dostaniemy noa2 to pewnie będzie można już coś więcej powiedzieć odnośnie tego czy uda się zdążyć na czas. Z tego co patrzyłem na różne statystyki i na opisy na różnych stronach (np. http://www.visajourney.com/timeline/k1list.php?cfl=0&op1=5&op2=d&op3=1&op4=1&op5=5,6,8,10,11,13,14,15,16,17,18,20,21,22,25,26,27,28,108,110,111,208,210,211&op6=All&op66=All&op7=Poland&dfile=No&adv=0 )

to raczej w ciągu 1.5-2.5 miesiąca od otrzymania NOA2 jest już interview. Więc nawet gdybyśmy noa2 dostali w maju (np. z powodu RFE) to jeszcze jest szansa że w lipcu będzie rozmowa i na sierpień się uda wyrobić :) 

Raz jeszcze dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2018 o 19:35, Patipitts napisał:

Aha, No i nie zapomnij sie na każdej takiej kartce podpisać, tzn my sie razem podpisywaliśmy ale jak nie jesteście akurat razem w USA to chociaż niech sie chłop podpisze, zeby nie było.

Jeszcze zapomniałem odpisać na jedną rzecz :D akurat w tym przypadku chłop to ja, a narzeczona składa petycję :D zatem ona się podpisała :D 
Ot taki wyjątek bo widzę, że zwykle to jest raczej w drugą stronę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, marc08 napisał:

Jeszcze zapomniałem odpisać na jedną rzecz :D akurat w tym przypadku chłop to ja, a narzeczona składa petycję :D zatem ona się podpisała :D 
Ot taki wyjątek bo widzę, że zwykle to jest raczej w drugą stronę :) 

Haha sorry! W sumie to nick powinien mi zasugerować ale rzeczywiscie wątek jest zdominowany w ostatnim czasie przez Panie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, DanaO89 napisał:

Nasza data na hardcopy to 11 sierpnia (sobota :D). Znalazłam Cię na VJ ;) Ian będzie dzwonił w przyszłym tygodniu. Numer już masz? 

Nie, Pani powiedziała, że case dotarł właśnie w ten dzień:D. Ale fajnie, że mamy takie same daty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, aniala said:

Nie, Pani powiedziała, że case dotarł właśnie w ten dzień:D. Ale fajnie, że mamy takie same daty

Pytanie tylko, czy nasza sprawa też już dotarła ;) Myślę, żeby dzwonić wtorek-środa, może wtedy numer będzie nadany. Chciałabym załatwić lekarza w przyszłym tygodniu 6-7.09 :)

Planujesz już mniej więcej, kiedy chcesz mieć spotkanie w Ambasadzie? Będziesz sama? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, aniala said:

Daj znać, jeśli będzie:)

Mnie się nie spieszy, chciałabym mieć medical i interview na końcu października/początku listopada.  Będę sama. A u Was jak to wygląda?

Na początku też myślałam, że będę sama, ale ostatnio Ian powiedział, że chce przylecieć na koniec września i zostać do momentu przeprowadzki, więc możliwe, że będziemy razem. Planuje się przeprowadzać na przełomie października i listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...