Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
28 minutes ago, margherita_s said:

Powiem tak: idziesz do sadu i prosisz o zaswiadczenie o niekaralnosci. Potem dolaczasz je do reszty dokumentow, ktore zanosisz do ambasady. Tyle.

Kolezanka sie pyta, ktore pola zaznaczyc na formularzu, a nie gdzie to zalatwic.

9 hours ago, aniala said:

A pamiętacie może czy potrzebne są wszystkie 3 kartoteki? (karna, nieletnich, osób pozbawionych wolności).Na template na stronie ambasady zaznaczone są wszystkie, więc rozumiem, że tak? Dzięki:)

Tak, wszystkie 3. [1]

Please check three boxes on the form before it is submitted to the National Criminal Register for official check: 1. Kartoteka Karna (Criminal Register), 2. Kartoteka Nieletnich (Juvenile Register), and 3.Kartoteka osób pozbawionych wolności oraz poszukiwanych listem gończym (Register of persons in investigative custody and on the wanted list). If this form is not completed correctly, you may be asked to obtain a new certificate.

Jak jest cos wyraznie napisane na stronie ambasady i nawet sama znalazlas te informacje, to po co sie pytac obcych ludzi na forum?

[1] https://pl.usembassy.gov/visas/police-certificates/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzis mialam rozmowe o GC. Pojechalismy z mężem, wzieliśmy ze sobą całą teczkę dokumentow. Myslelismy, że umieszczą nas w dwoch osobnych pokojach i beda przepytywać, ale nic z tych rzeczy. Bylismy w tym samym pokoju, spotkanie trwalo 10 minut, z czego wiekszosc to bylo wertowanie przez oficera mojej teczki, ktora dostal z USCIS (do tej mojej, ktora przynioslam, nawet nie zajrzal). Zadal mi dwa pytania: kiedy urodzil sie moj mąż i gdzie razem podrożowalismy. Po czym wydrukowal mi kartke z decyzja, ze GC ZOSTALA MI PRZYZNANA :D:D:D Powinna przyjsc poczta za jakis tydzien.
No to na razie mam spokoj :D 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :) 

Jesteśmy przed wysłaniem wniosku o K1. Przyznam szczerze, że jestem trochę przerażona wszystkimi procedurami i tutaj moje pytanie do doświadczonych (A raczej prośba o Wasza opinię ;) ). Czytam o tych zdjęciach które teoretycznie trzeba mieć i tu pojawia się problem... Tak naprawdę mamy ich z narzeczonych dosłownie trzy. On przylatuje do Polski na święta. Czy Waszym zdaniem lepiej poczekać do grudnia, aby mieć więcej zdjec/dowodów, czy spokojnie możemy aplikować teraz? Oczywiście chcemy to załatwić jak najszybciej, ale jeśli miałabym się spotkać z odmową, to z drugiej strony wolę poczekac... Co myślicie? :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęć nie trzeba właściwie wysyłać wraz z petycja. Przedstawia się je podczas rozmowy w ambasadzie. 

Zdjęcia nie są też najważniejszym dowodem związku także spokojnie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...