Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
3 minuty temu, Roelka napisał:

Kurczę ale się te terminy wydluzyly. Ja pamiętam że praktycznie mogłam się na następny dzień umówić. :o

Dokładnie ja też miałam szybko. Tu na forum pisano o czasie jaki jest pomiędzy badaniami a spotkaniem w ambasadzie i wyjazdem po otrzymaniu wizy.  Ja pamietam, ze mnie kazano dostarczyć jeszcze jeden dokument i powiedziano mi w okienku, ze mam czas 6 miesięcy bo tyle czasu ważne są badania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaakceptowali nasza petycje!!! Jeeeee :) NOA2 wczoraj znalezione w skrzynce na listy z data 05/05, okazuje sie ze system informatyczny uscis szaleje i nie widać approvali, ludzie na vj wariują i nie wiedzieli o co biega bo nie było w ogole zadnego postępu od 2 tyg. Nagle wczoraj wszyscy zaczęli znajdować w skrzynkach listy z CSC :) w tym my!!!! Jestem taka happy ze chyba sie upije :D 

dziekuje wszystkim za pomoc w kompletowaniu pakietu, dzieki temu uniknęliśmy RFE ;) mimo ze troche sie bałam o zdjęcia paszportowe robione tabletem w łazience Haha ale jak widać Polak potrafi i przeszły :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...