Skocz do zawartości

Kiedy Zniosą Nam Bariery Wizowe?


Arti1991r

Rekomendowane odpowiedzi

no dokladnie patrz takim dziadom jak korea czy tamte strony skosno okie :) przeciez oni wiz nie maja takie dziady no szok a polakom biednym nie daja , bylem w ny i troche polakow poznalem co mieszkaja tam na stale i sa nie legalnie to wlasnie mowili ze jak by zniesli wizy to duzo polakow by wlasnie wrucilo do polski jednak niech kazdy mowi ale gdzie jak gdzie ale w domu najlepiej wiem sam po sobie bylem krutko i mi sie przykszyło do polski wienc wiem jak to jest za granica :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

bylem w ny i troche polakow poznalem co mieszkaja tam na stale i sa nie legalnie to wlasnie mowili ze jak by zniesli wizy to duzo polakow by wlasnie wrucilo do polski

Nie rozumiem, co im amerykańskie wizy przeszkadzają w powrocie do Polski?

Przecież jak wrócą do Polski po nielegalnym pobycie w USA, to i tak już tam nie wjadą. Bez względu na to, czy Polacy będą mieli wizy czy nie... Nie rozumiem, co ma jedno do drugiego.

I może najpierw zorientuj się jakie kraje są włączone do ruchu bezwizowego, zanim zaczniesz je wyzywać. Korei akurat na tej liście nie ma :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie zniosą wizy poniewaz z tego jest kasa jesli jedna osoba płaci 160$ czyli 500zł za jedno osobe dzienie przyjdzie okolo 50 to patrz jaka jest kasa, ja tylko mowie teoretycznie ale moje zdanie pewnie ze powinni zniesc ale nie zniosa tylko roba pranie w mozgu ze zniesa ,ale nie w tym zyciu niestety ....

zniesoo nie zniesoo co to za rooznica...

jak zniosoo to bedo zawracali na granicy bo sporo osob do roboty na zarobek pojadzie i bedo na granicy gadali ze azbest zrywac na jackowie przyjechali albo malowac na grenpoincie... no i ich urzzedasyy na granicy zawroocoo...taka polityka to bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zniesoo nie zniesoo co to za rooznica...

jak zniosoo to bedo zawracali na granicy bo sporo osob do roboty na zarobek pojadzie i bedo na granicy gadali ze azbest zrywac na jackowie przyjechali albo malowac na grenpoincie... no i ich urzzedasyy na granicy zawroocoo...taka polityka to bedzie

też tak myślałam, że czasem wystarczyłoby zapytać na granicy jaki jest cel podróży i na jak długo, jeśli odpowiedź będzie "popracować" czy "bo kumpel prace załatwił", to w tył zwrot i do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaer chyba kazdy wie ze argument finansowy latwo obalic ;)

Korea jest w ruchu bezwizowym ,jesli chodzi o Poludnie ;)

Republic of Korea

http://www.ustraveldocs.com/kr/kr-niv-visawaiverinfo.asp

a co do wiz dla Polakow,wystarczy pare tyg byc na forum,i sa pytania,--pracowalem na turystycznej to wyjdzie czy tez nie,a lece do USA o chce popracowac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie patrz takim dziadom jak korea czy tamte strony skosno okie :) przeciez oni wiz nie maja takie dziady no szok a polakom biednym nie daja , bylem w ny i troche polakow poznalem co mieszkaja tam na stale i sa nie legalnie to wlasnie mowili ze jak by zniesli wizy to duzo polakow by wlasnie wrucilo do polski jednak niech kazdy mowi ale gdzie jak gdzie ale w domu najlepiej wiem sam po sobie bylem krutko i mi sie przykszyło do polski wienc wiem jak to jest za granica :/

No dokładnie takie dziady te koreańce. To, że Korea jest w wielu wskaźnikach na najwyższych miejscach ponad USA, to spisek masonów, Żydów i cyklistów, żeby <baczność> Polskę <spocznij> upokorzyć. No i jeszcze Ci Amerykanie co wizy utrzymują co by Ci Polacy nie mogli do kraju wrócić. Zasieki budują na granicach co by nawet przez Meksyk nie zwiali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, co im amerykańskie wizy przeszkadzają w powrocie do Polski?

Przecież jak wrócą do Polski po nielegalnym pobycie w USA, to i tak już tam nie wjadą. Bez względu na to, czy Polacy będą mieli wizy czy nie... Nie rozumiem, co ma jedno do drugiego.

Może niektórzy mylą zniesienie wiz turystycznych z czymś w rodzaju otwarcia granic europejskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...