Skocz do zawartości

Zielona Karta Przez Malzenstwo --> Droga Do Obywatelstwa


adka0401

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

czy do tych wszystkich wymienionych dokumentow,trzeba tez podac 2 osoby,ktore potwierdza iz malzenstwo jest prawdziwe?ze malzonkowie mieszkaja razem?

A ja wyslalam , na wszeliki wypadek. Znalazlam jakas formule na to , wpisalam nazwiska osob, ich adresy i tyle. Czy bylo potrzebne? NIe mam pojecia, ale wolalam wyslac te 2 kartki niz cos dosylac pozniej, nic mnie to nie kosztowalo. Czy w ogole na to patrza? NIe wiem, pewnie z przymrozeniem oka, ale wolalam dmuchac na zimne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A jak ktos ma 10 letnia zielona karte, , removal conditions juz nie dotyczy, to nawet po rozwodzie, moze aplikowac o egzamin na obywatelstwodopiero po pieciu latach od otrzymania pierwszej zielonej karty, tak? 90 dni wczesniej? ale nie wiecej? moglby mnie prosze ktos poinformowac? pieknie dziekuje, np. Karinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

dopisz sie na rachunkach za telefon, tv, prad..jak mozesz to do samochodu....ja musialam dosylac dodatkowe dowody bo mielismy razem tylko rozliczenia podatkow, i umowe na dom i to bylo za malo :/

Czesc.

Wlasnie wczoraj moja zona dostala z USCIS wiesci ze za malo dowodow na prawdziwe malzenstwo przedstawila.:(

Oto nasza sytuacja:

w 2005 roku wylosowalem gc. wpadlem do ny na trzy miesiace zobaczyc jak jest i za drugim razem przyjechalismy razem,

Zdalem obywatelstwo, zlozylem aplikacje... Dostala gc na 2 lata.

w sierpniu wyslalismy o przedluzenie (form -751) , zdjecia od 1997 do teraz, wspolny insurance z mojej pracy, wspolne taxy od 2006 roku, wspolne konta czekowe, zabukowane bilety online, ID na ten sam adres, kablowka na zone, prad razem. nie mamy zadnej pozyczki na dom czy mieszkanie, nie mamy dzieci.

napisali ze taxy nie sa dowodem i ze bilety online tez nie sa dowodem.

Czy moglabys napisac jakas rade? bo serio juz nie wiemy jak im mamy udowodnic ze jestesmy razem, a serio to prawda.

Troche sie stresujemy a czytalem ze w Twoim przypadku tez czegos bylo dla nich za malo.Jakbys mogla napisac cos w tym temacie bedzie super.

dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko mi coś doradzić :/ w moim przypadku dopisaliśmy mnie do ubezpieczenia na samochód i na dom i chyba to wystarczyło.....w sumie byłam na podatkach, na umowie wynajmu i ubezpieczeniach no i urodziło się dziecko w tym czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko mi coś doradzić :/ w moim przypadku dopisaliśmy mnie do ubezpieczenia na samochód i na dom i chyba to wystarczyło.....w sumie byłam na podatkach, na umowie wynajmu i ubezpieczeniach no i urodziło się dziecko w tym czasie

Dzieki. Doslemy im co sie da. mam nadzieje ze nie beda robic problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...