Skocz do zawartości

Ja Zona I 2 Dzieci Chcemy Przeniesc Sie Do Usa Start Na Wizie Turystycznej Ale Z Pieniedzmi


maniek75

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba trafilem na forum Platformy Obywatelskiej, bo USA zbudowali tacy jak ja i mieszka tam dziesiatki tysiecy nielegalnych rodzin.

Ja od PO trzymam się z daleka ;)

No więc dołącz sobie do grona nielegalnych imigrantów i enjoy your life ;)

Przy okazji mógłbyś okazać więcej szacunku do osób, które poświęcają swój czas na odpowiadanie na Twoje pytania + plus nie robić sieki z mózgu osobom, które nie znają historii USA, bo to, że jestem tu mnóstwo nielegalnych imigrantów nie znaczy, że oni tą nację zbudowali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 118
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja od PO trzymam się z daleka ;)

No więc dołącz sobie do grona nielegalnych imigrantów i enjoy your life ;)

Przy okazji mógłbyś okazać więcej szacunku do osób, które poświęcają swój czas na odpowiadanie na Twoje pytania + plus nie robić sieki z mózgu osobom, które nie znają historii USA, bo to, że jestem tu mnóstwo nielegalnych imigrantów nie znaczy, że oni tą nację zbudowali ;)

to co mowisz mowia w ambasadzie i sama tracisz swoj i moj czas, nie o to pytalem i nie o to prosilem wyluzuj i odejdz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że "zepsułam" Ci wątek ironicznie wyśmiewając Twoją - nie wiem - naiwność... łatwowierność... głupotę?...

Już mówiłam - chesz się pakować na nielegal, to się pakuj, ale nie oczekuj, że forum Ci w tym pomoże.

Jak masz dużo kasy, to postaraj się o wizę inwestorską, która może być początkiem do legalnego pobytu.

Ale widzę, że masz gdzieś pobyt legalny, więc o co pytasz?

Nikt z nas nie pomoże Ci być przestępcą.

Także sam wyluzuj i szukaj odpowiedzi na swoje pytania gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka kasa wchodzi w gre?

znajdziesz dobrego prawnika?

a jak z zawodem Twoim-zony?

jest cos takiego jak sponsorowanie pracownicze ale chyba umiesz szukac na forum takich tematow,jakie masz szanse na to...

tak mozna cos zrobic ale chcesz byc nielegalnie caly czas czy tez legalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje pytanie: Jakie wybrać rozwiązanie aby gładko przenieść się na tamten grunt?

Moja odp. z wyborem opcji legalnej: 500 tys $ - wlasna firma, miejsca pracy i jazda.

Ja na Twoje pytanie odpowiedziałam, a że Ci się odpowiedź nie spodobała, to inna sprawa. Szukaj sobie ścieżek dalej, a najlepiej zadzwoń do konsulatu i przedstaw konsulowi swoję opcję. Acha, nie zapomnij napisać na forum o wyniku tej rozmowy ;)

Ja jestem wyluzowana, tylko Ty coś spięty. A odejdę kiedy będę miała ochotę, a nie jak mi jakiś nieznajomy będzie kazał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje pytanie: Jakie wybrać rozwiązanie aby gładko przenieść się na tamten grunt?

Moja odp. z wyborem opcji legalnej: 500 tys $ - wlasna firma, miejsca pracy i jazda.

Ja na Twoje pytanie odpowiedziałam, a że Ci się odpowiedź nie spodobała, to inna sprawa. Szukaj sobie ścieżek dalej, a najlepiej zadzwoń do konsulatu i przedstaw konsulowi swoję opcję. Acha, nie zapomnij napisać na forum o wyniku tej rozmowy ;)

Ja jestem wyluzowana, tylko Ty coś spięty. A odejdę kiedy będę miała ochotę, a nie jak mi jakiś nieznajomy będzie kazał ;)

Brednia totalna, typowa studentka z Polski lub coś podobnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Pytanie jak w temacie. Ja i żona chcemy przenieść sie z dziećmi(4 i 12 lat) do stanów, bylismy już kiedyś z żoną nie mając dzieci na turystycznej kiedy moj ojciec nie miał jeszcze obywatelstwa i wrocilismy legalnie (dziwne? wiem).

co w tym dziwnego?

Teraz po latach ojciec ma paszport USA a my chcemy przeniesc sie do USA z jego pomocą lub nie. Mamy tu mieszkanie,samochód i beznadziejne stałe prace, nic nas tu nie trzyma, córka marzy o wyjezdzie.

Jakie wybrać rozwiązanie aby gładko przenieść się na tamten grunt.

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi.

Rozwiazan za bardzo nie ma. Pozostaje ci sponsorowanie przez ojca ale cie ten temat nie interesuje, wiec jedynie loteria lub nielegal. Widac,ze juz sie nastawiles na nielegalnosc. Moze i w latach 90 kiedy byles bylo latwo ale te lata juz minely. Gdybys jechal sam to jeszcze pol biedy ale z rodzina? Jak chcesz ryzkowac to jedz, ale wez pod uwage,ze z praca nielatwo, prawka nie dostaniesz, nawet zalozenie konta w banku bez SSN jest dosc trudne, o wyjazdach na wakacje bez stresu zapomnij, bo teraz wyrywkowo sprawdzaja status na lotniskach, w pociagach czy na autorstradach,ze szkola dla dzieciakow latwo tez nie bedzie a o opiece zdrowotnej juz nie wspomne.Jak chcesz ryzykowac i takie zycie ci odpowiada to jedz i sie ciesz ta ameryka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy bylem w stanach na 100 - 80 bylo nielegalnie a reszta to kwestia $$, chyba ze jestes polskim studentem z poteznymi wymaganiami co do pracy i praw pracownikow oni tam byli z tego znani, malo robili duzo wymagali, pa.

To dawno nie byłes w USA , teraz juz nie jest tak łatwo "kupic" sobie pobyt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...