Skocz do zawartości

Ja Zona I 2 Dzieci Chcemy Przeniesc Sie Do Usa Start Na Wizie Turystycznej Ale Z Pieniedzmi


maniek75

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Rozwiazan za bardzo nie ma. Pozostaje ci sponsorowanie przez ojca ale cie ten temat nie interesuje, wiec jedynie loteria lub nielegal. Widac,ze juz sie nastawiles na nielegalnosc. Moze i w latach 90 kiedy byles bylo latwo ale te lata juz minely. Gdybys jechal sam to jeszcze pol biedy ale z rodzina? Jak chcesz ryzkowac to jedz, ale wez pod uwage,ze z praca nielatwo, prawka nie dostaniesz, nawet zalozenie konta w banku bez SSN jest dosc trudne, o wyjazdach na wakacje bez stresu zapomnij, bo teraz wyrywkowo sprawdzaja status na lotniskach, w pociagach czy na autorstradach,ze szkola dla dzieciakow latwo tez nie bedzie a o opiece zdrowotnej juz nie wspomne.Jak chcesz ryzykowac i takie zycie ci odpowiada to jedz i sie ciesz ta ameryka.

Pelasia, zaraz dostaniesz odpowiedź, że brednie opowiadasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nie szukasz prawdy tylko chcesz uslyszec, cos co ci sie podoba. W takim razie, linie lotnicze dadza ci darmowe bilety dla calej rodziny, przy wlocie rozloza ci czerwony dywan I sam prezydent bedzie czekal aby ci dlon uscisnac, nastepnie zawioza cie do ogromnego domu ktory bedzie podarunkiem od rzadu, pokazda prywatna szkole dla dzieciakow, a zonie dadza pelne konto w banku aby poszla sobie na zakupy. A w ogrodzie bedziesz mial drzewo na ktorym rosna dolarki. Tylko zyc I nie umierac bo to w koncu Ameryka. Zadowolony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nie szukasz prawdy tylko chcesz uslyszec, cos co ci sie podoba. W takim razie, linie lotnicze dadza ci darmowe bilety dla calej rodziny, przy wlocie rozloza ci czerwony dywan I sam prezydent bedzie czekal aby ci dlon uscisnac, nastepnie zawioza cie do ogromnego domu ktory bedzie podarunkiem od rzadu, pokazda prywatna szkole dla dzieciakow, a zonie dadza pelne konto w banku aby poszla sobie na zakupy. A w ogrodzie bedziesz mial drzewo na ktorym rosna dolarki. Tylko zyc I nie umierac bo to w koncu Ameryka. Zadowolony?

Lubię to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

administratorzy do administracji i przepisów czyli wyraznie napisałem - TEMAT ZAMKNIETY !!

ktos tu ma problemy z logicznym myśleniem, kto powiedział że na innych forach szukam od 5 godzin hehehehe błazny.

Ty opalony w kalifornijskim słońcu chyba się przegrzałeś : )

studenty.

dom mam teraz pelasia i drzewa z dolarami tez nie chcę więc nie jest to super odp. pelasia hahaah, co za dziwolągi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...