Skocz do zawartości

Ja Zona I 2 Dzieci Chcemy Przeniesc Sie Do Usa Start Na Wizie Turystycznej Ale Z Pieniedzmi


maniek75

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Heh, zabawny ten maniek75.

W sumie, koles ma obraz usa z lat 90'tych i to faktycznie bylo inaczej. Za kase to mozna bylo nawet GC zalatwic, ale to bylo dawno i juz nie powroci. Ja to wiem, Wy to wiecie, tylko Maniek nie przyjmuje tego do wiadomosci. Coz, idealny klient dla "prawnika imigracyjnego" z agencji na Greenpointcie lub Jackowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, zabawny ten maniek75.

W sumie, koles ma obraz usa z lat 90'tych i to faktycznie bylo inaczej. Za kase to mozna bylo nawet GC zalatwic, ale to bylo dawno i juz nie powroci. Ja to wiem, Wy to wiecie, tylko Maniek nie przyjmuje tego do wiadomosci. Coz, idealny klient dla "prawnika imigracyjnego" z agencji na Greenpointcie lub Jackowie.

Albo dla meksykańskiego lub kanadysjkiego "przemytnika", który chętnie przerzuci przez granicę za kopertę zielonych ;) jak to pisał ilya_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie by miala?w czym

a jak ich zlapia to ktos pomoze? :)

http://sfgsa.org/index.aspx?page=1067

SF to miasto-sanktuarium, tu nielegalni maja lepsze ubezpieczenie niz legalni bowiem miasto leczy ich za darmo, z naszych podatkow........................Nawet mlodocianych nielegalnych przestepcow nie deportuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sfgsa.org/index.aspx?page=1067

SF to miasto-sanktuarium, tu nielegalni maja lepsze ubezpieczenie niz legalni bowiem miasto leczy ich za darmo, z naszych podatkow........................Nawet mlodocianych nielegalnych przestepcow nie deportuja.

No i pewnie podbudowales Manka tym wpisem i chlopak juz walizki spakowal i leci ze swoim budzetem do USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...