Skocz do zawartości

Aos I Kilka Pytań


Luko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 468
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A tez jest bez sensu..

A przeczytalas co to B znaczy ? Mialas szczescie ze nie dostalas RFE, bo zdecydowanie nie bylo.

Wyobraź sobie, ze przeczytałam, a w urzędzie zostałam pochwalona za papiery. Mowisz jej zle, ale ok, najwyżej odeślą jej papiery i bedzie musiała szukać błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez jaj - zrobcie 5 minut searchu chocby na visa journey zamiast pisac centralne glupoty ze a jest zle, ewentualnie AniaG sprobuj poswiecic 5 sek na zrozumienie co kazda z linii oznacza.

"Petycja imigracyjna dajaca mi natychmiast dostepny numer wizy imigracyjnej zostala zaakceptowana. (Dolacz kopie petycji dla rodziny (.....) ktora da Ci natychmiast dostepny number wizy - jezeli zostanie zaakceptowana".

Dalej bez sensu ? To jest concurrent filing, wiec dolaczasz petycje I-130- ktora - jezeli zostanie zaakceptowana, daje Ci natychmiast dostepny "visa number".

b w przypadku malzenstwa z US citizenem jest centralnie z dupy za przeproszeniem - przeciez wyraznie mowi o malzonku lub rodzicu ktoremu przyznano "permanent resident status".

Karina, wrzuc moze dwa slowa bo mi juz rece opadaja....

An immigrant petition giving me an immediately available immigrant visa number
that has been approved. (Attach a copy of the approval notice, or a relative, special
immigrant juvenile, or special immigrant military visa petition filed with this
application that will give you an immediately available visa number, if approved.)

http://www.visajourney.com/forums/topic/342149-i485-concurrently-filed-with-i-130-application-type-selected-wrong/

http://www.visajourney.com/forums/topic/328966-form-i-485-part-2/

http://www.visajourney.com/forums/topic/157436-i-485-part-2/

2 sekundy szukania. Kurs google'a moze ? Sorry, ale pierdolowatosc wyprowadza mnie z rownowagi po ktoryms z kolei poscie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie jest to napisane najprostszym jezykiem - zgadzam sie - ale akurat to pytanie zadawane jest na VJ srednio co 2 dni, wiec pisanie o pochwaleniu dokumentow i ze a jest bez sensu mnie troche poirytowalo. Jasno - mozna nie wierzyc anonimowemu czlowiekowi na forum, ale wtedy trzeba samemu sie ruszyc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie a jest bez sensu bo nic nie dostała.. A co do chwalenia sie dokumentami.. No stary jesli nie dostałam żadnego rfe w związku z dokumentami(dostałam jedno, prosili o dosłanie tax) i na rozmowie oficer powiedział ze moje dokumenty zostały wypełnione perfekcyjnie to chyba cos znaczy, a moze i oficer i NBC to debile i puścili złą odpowiedz? Nie mam zamiaru sie kłócić i tak na prawde nie interesuje mnie jak polanka wpisze. Ja wypełniałam dokumenty w grudniu, w maju miałam intereview i 4 dni po dostałam GC. Moze sie nie znam, moze Ty wiesz lepiej. Dla mnie odpowiedz a jest bez sensu, ja zaznaczyłam b było dobrze. Jak chce to niechzaznaczy h moze bedzie dobrze a moze dostanie rfe, bedzie sie denerwować i wysyłać ta sama paczkę "pińcet" razy, a moze masz racje, moje dokumenty przyglądała banda polmozgow i puścili mi to płazem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zdradzisz dlaczego a jest bez sensu ? Bo poki co to jedynie udowadniasz ze nie rozumiesz co podpisujesz (moze Ci sprawic problemy w przyszlosci) i sie upierasz ze jest bez sensu. Zdradz przy okazji dlaczego b to jest wlasciwa odpowiedz poza tym ze Ty tak wypelnilas i ze przeszlo. Zajrzyj tez do linkow ktore zalaczylem zeby nie bylo ze to tylko ja wiem lepiej - z samego opisu opcji w I-485 dosc jasno wynika ktora opcja jest wlasciwa i mowiac szczerze nie wiem co napisac na "a jest bez sensu" bo znaczy to ze zupelnie niezrozumialaspod czym sie podpisalas.

Anyway - kzielu out, na pytania polanki odpowiedzialem, pod I-485 kazdy sie podpisuje wlasnym nazwiskiem, linki zalczylem nic wiecej juz dodac sie nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, dostałam dzis magiczna zielona plakietkę. Doszła w niecały jeden dzien od wysłania. Wszystko sie zgadza, dane sa ok i powiem, ze jestem zadowolona z procesu imigracyji poczynając od k1, chyba jako jedna z nielicznych. Nie miałam żadnych rfe i zawsze było szybko. No, ale to nie koniec, zobaczymy co bedzie dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...