Skocz do zawartości

Aos I Kilka Pytań


Luko

Rekomendowane odpowiedzi

Dostalam dwa powiadomienia z USCIS:

1) Your Case Status: Card/ Document Production

On August 7, 2014, we ordered production of your new card. Please allow 30 days for your card to be mailed to you. If we need something from you we will contact you. If you move before you receive the card, call customer service at 1-800-375-5283.

2) Your Case Status: Decision

On August 8, 2014, we mailed you a notice that we had registered this customer's new permanent resident status. Please follow any instructions on the notice. Your new permanent resident card should be mailed within 60 days following this registration or after you complete any ADIT processing referred to in the welcome notice, whichever is later. If you move before receiving your card, please call our customer service center at 1-800-375-5283.

Pierwsze, ze moja GC zostala zamowiona i powinnam ja dostac w ciagu 30 dni. Drugie ze dostane notice w ciagu 60 dni ze zostalam zarejestrowana jako "permanent resident". Nie powinno byc conditional resident?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 468
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Pierwsze, ze moja GC zostala zamowiona i powinnam ja dostac w ciagu 30 dni. Drugie ze dostane notice w ciagu 60 dni ze zostalam zarejestrowana jako "permanent resident". Nie powinno byc conditional resident?

Nie. Conditional permanent resident tez jest permanent residentem, karta bedzie miala waznosc 2 lat i kategorie CR-6 (o ile dobrze pamietam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, kzielu :) Widzialam informacje o dodatkowych oplatach gdzies na VJ i juz nie bylam pewna. Wiem, ze po roku na pewno traca waznosc badania lekarskie i za to jest dodatkowa oplata, bo trzeba je od nowa robic. Wlasnie szkoda troszke, ze nie jest to bardziej sprecyzowane - 2 lata na pewno nie bedziemy czekac, ale wyjdzie nam jakos 3 - 4 miesiace "po terminie". :P

Hej ja złozyłam AoS pozno jak na standardy tutejsze :)bo przybyłam we wrześniu, ślub w pazdzierniku a AoS w kwietniu złożyłam. Dowiedziałam się że badania przedłużają się o rok od momentu Noa1 w Aos :) więc spokojnie jak wyślesz pakiet miesiąc przed wygaśnieciem to i tak masz rok od nowa od momentu Noa1 :)wiec zadnych dodatkowych opłat nie bedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sara a ty miałaś wywiad?jak było? Nie wiem moze przeoczylam jak pisałam o tym na forum.

kilka postow wyzej, #279 :)

Sara a ty miałaś wywiad?jak było? Nie wiem moze przeoczylam jak pisałam o tym na forum.

kilka postow wyzej, #279 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...