Skocz do zawartości

Aos I Kilka Pytań


Luko

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...

  • Odpowiedzi 468
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

No i nareszcie pomału zaczynamy AoS. Ważność moich badan juz niestety minęła, jutro jedziemy do lekarza (na szczecie...tylko godzina jazdy :P ). I tu pytanie, jakie dokumenty mam ze soba zabrać? Przez telefon lekarz wspomniał o jakis papierach wizowych, ale maz niestety nie dopytał :P Na pewno karta ze szczepieniami z zeszłorocznych badan i forma I-693. Czy coś jeszcze trzeba brać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy cos sie zmieniło ale ja miałam, ze sobą książeczkę zdrowia i I- 693. Lekarzowi przetlumaczylam co kiedy było i wpisał w formę.

Jesli chodzi o odciski to wszystko zalezy od miejsca, niektóre szybko sie tym zajmują a niektórym zabiera consjmniej miesiąc aby wezwanie wysłać. Jak juz masz papier w ręku to postaraj sie przyjechać wcześniej, jesli nie sa zawaleni praca to nie bedzie problemu. Chyba 90% miejsc nie ma z tym problemu ale jest pare które trzymają sie konkretnej daty. Powodzonka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie formy i Cover Letter sa just gotowe. Mam jeszcze ostatnie pytanie (wole byc pewna :)) - czy na tym etapie wraz z petycja wysyla sie "dowody" na prawdziwosc malzenstwa? Czy to dopiero prezentuje sie na interview?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wizy K1, oczywiscie :) Dzieki za szybka odpowiedz. Zdjecia sa pod reka, akt malzenstwa jest, dorzuce papiery ze wspolnego ubezpieczenia i wspolny zwrot podatku (tak na wszelki wypadek). I mam nadzieje, ze sam proces bedzie w miare szybki, byloby milo na jesien pojechac do Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Mam nadzieje, ze moje posty nie beda uznane za spamy (jako ze ja tutaj ostatnio tylko pisze...) :P Maly update z AoSu. 21 kwietnia dostalismy NOA1, juz na 11 maja wyznaczono nam Biometrics. Wydaje mi sie, ze szybko! Na szczescie tez nie musimy jechac bardzo daleko, okolo godzinki drogi do Nashville.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

I kolejny update. Dostałam poczta informacje, ze mój wniosek o EAD został zaakceptowany. Oczywiście, status sprawy online w ogóle sie zmienił, a ja sledze codzienne :P Zakładam, ze sama karta przychodzi osobno od powiadomienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...