Skocz do zawartości

Aos I Kilka Pytań


Luko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 468
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

To nie prawda. Ja byłam w NBC i mialam wywiad. Zależy od petycji. Ja chyba nie wysłałam wystarczajaco dowodów, No bo wiadomo, od razu po slubie to ciezko miec masę rzeczy, ale pokazałam je na interview, i bez problemu przeszło. Urzędnik był bardzo pomocny, było widać, ze chce pomoc a nie zaszkodzić. Śmiesznie, bo ja zaczął mowic, ze możliwy bedzie kolejny i terview bo jest mało dowodów to otworzyłam awaryjna teczkę i było po sprawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie wydaje, ze od wywiadu gorsze jest otrzymanie Notice of Potential Interview Waiver. Niby wtedy unikasz stresu wywiadu, ale z drugiej strony nie wiadomo ile bedziesz czekac na decyzje :P Ja bylam przerazona jak wyczytalam, ze ludzie czekaja tak okolo roku. Ja mialam szczescie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie prawda. Ja byłam w NBC i mialam wywiad. Zależy od petycji. Ja chyba nie wysłałam wystarczajaco dowodów, No bo wiadomo, od razu po slubie to ciezko miec masę rzeczy, ale pokazałam je na interview, i bez problemu przeszło. Urzędnik był bardzo pomocny, było widać, ze chce pomoc a nie zaszkodzić. Śmiesznie, bo ja zaczął mowic, ze możliwy bedzie kolejny i terview bo jest mało dowodów to otworzyłam awaryjna teczkę i było po sprawie :)

Trzeba bylo gdzies zalaczyc jakies dowody zwiazku? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, jak sie jest na K1 to zadnych dowodow do AOS sie nie dolacza oprocz aktu slubu bodajze. Jezeli jestes wezwany/a na interview, wtedy cos przynosisz.

My dolaczylismy tylko bilety z naszego ostatniego wspolnego lotu do USA i jakies dwa zdjecia i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...