Skocz do zawartości

Aos I Kilka Pytań


Luko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 468
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 3 tygodnie później...

Właśnie otrzymałam Notice of Potential Interview Waiver Case. I teraz pytanie - do dalej? Pozostaje tylko czekać az przyślą mi kartę? :P

Trochę niepokoi mnie informacja, ze może to potrwać do 6 miesiecy... Myślałam, ze waiver będzie lepszy od konieczności rozmowy, ale teraz już mam mętlik w głowie. Eh!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałam Notice of Potential Interview Waiver Case. I teraz pytanie - do dalej? Pozostaje tylko czekać az przyślą mi kartę? :P

Trochę niepokoi mnie informacja, ze może to potrwać do 6 miesiecy... Myślałam, ze waiver będzie lepszy od konieczności rozmowy, ale teraz już mam mętlik w głowie. Eh!

Czekasz az Ci przysla karte. 6 miesiecy to raczej minimum patrzac na VJ - takie rzeczy ciagna sie i ciagna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również sledze watki na VJ i czytałam jak długo ludzie czekają... Szczerze mówiąc, jestem przerażona :( Mam jakaś cicha nadzieje na cud i szybkie otrzymanie karty, ale mam przeczucie, ze potrwa to wieczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to teraz zielona karta to formalność dla Ciebie. Masz EAD więc możesz pracować, z AP możesz podróżować, więc możesz prowadzić normalne życie w USA do czasu otrzymania GC

No wlasnie popelnilam taka glupote i pominelam wniosek o AP. Wiedzac ze i tak nie mam w planach wyjazdu w najblizszym czasie. Teraz widze ze to byl blad. Rozumiem ze jakbym teraz chciala wnioskowac o to nieszczesne AP to musialabym za nie placic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...