Skocz do zawartości

Aos I Kilka Pytań


Luko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 468
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 3 tygodnie później...

Po przeczytaniu tego wątku wychodzi na to, iż do pakietu i-485 + i-765 + i-131 dołączamy tylko jedno i-94, marriage certificate, kopie wiz, paszportu i g-1145 tak? A co ze zdjęciami? Dołączamy 2 czy 6? A jesli 6 to wszystkie w jedym woreczku czy osobno 2x2x2?

Widziałam też, że niektórzy wysyłają pakiet AOS zawierający g-325a (biographic information) zarówno swój jak i małżonka. Czy na tym etapie konieczne jest wysyłanie tej formy dla małżonka? Nie spotkałam się z tym w żadnej z instrukcji, ale może coś przeoczyłam?

W aplikacji o AP proszą o wyjaśnienie na osobnej kartce, na jakich zasadach sie kwalifikujemy do uzyskania AP. Czy przy wysyłaniu aplikacji wraz z i-485 jest to konieczne?

I jeszcze jedno, jak zrobiłam sobie szczepienia pod wizę K1 to MMR nie było dostępne, ale zrobiłam sobie to szczepienie pózniej, z tym, że mam to udokumentowane jedynie na żółtej miedzynarodowej ksiazeczce szczepien. Czy mam teraz śmigać do lekarza USCIS by mi to przepisał na odpowiednią formę czy wystarczy jak załącze ksero żółtej ksiazeczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 3 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...