Skocz do zawartości

Aos I Kilka Pytań


Luko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 468
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...

w USCIS chyba nie znaja slowa expedite wyslalam i90 o wymiane GC z powodu ich bledu i czekam juz 2 msce na nowa i nic... =/

Skontaktuj sie z biurem swojego Kongresmena. Ja sie przez 3,5 miesiaca nie moglam dopytac co sie stalo z moja niedostarczona/zgubiona GC. Jak wmieszalam w to Kongresmena, to w przeciagu dwoch tygodni mialam nowa w rekach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, mam pytanie odnosnie skladania dokumentow na AOS po uplywie 90 dni od POE. Tak, wiem, wiem - trzeba skladac jak najszybciej, ale nie da sie tego wytlumaczyc naszemu portfelowi :P W kazdym razie - gdzies, kiedys czytalam, ze wysylajac po 90 dniach dolacza sie dodatkowe dokumenty i dodatkowa oplate - teraz jednak nigdzie nie moge ponownie znalezc tej informacji o.O Czy ktos wie, czy ktos slyszal? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nieprawda. Musisz wziac slub w przeciagu 90 dni, natomiast AOS zasadniczo mozesz wyslac kiedy chcesz, bez zadnych dodatkowych oplat. Jezeli zrobisz to zbyt pozno (i tu nie ma jasno ustalonej reguly - widywalem ~2 lata) to bedziesz musiala wyslac I-130 razem z I-485.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, kzielu :) Widzialam informacje o dodatkowych oplatach gdzies na VJ i juz nie bylam pewna. Wiem, ze po roku na pewno traca waznosc badania lekarskie i za to jest dodatkowa oplata, bo trzeba je od nowa robic. Wlasnie szkoda troszke, ze nie jest to bardziej sprecyzowane - 2 lata na pewno nie bedziemy czekac, ale wyjdzie nam jakos 3 - 4 miesiace "po terminie". :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...