Skocz do zawartości

Waszyngton Czy Nowy Jork?


Bezimienna207

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was forumowicze jeżeli jest już taki temat na forum to ten można zamknąć. Jeśli jednak nie to mam pytanie. Zastanawiam się pomiędzy NYC a Waszyngtonem. Gdzie lepiej zacząć nowe życie (dodam że jadę kompletnie sama, nie mam w usa żadnej rodziny, przyjaciół, nawet zwykłych znajomych) gdzie łatwiej dostać pracę (ciekawi mnie to czy mam szansę na dostanie pracy w biurze czy raczej będę musiała rozpocząć od zmywaka?), gdzie jest bezpieczniej. I mam jeszcze jedno dosyć specyficzne pytanie: osoby, które przyleciały same jak znalazły nowych znajomych? przez internet, pracę? Z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezalezni od tego czy autor to spamer czy nie, ja dodam od siebie ze poznawanie nowych ludzi to nie jest taka prosta sprawa dla kazdego. Wiadomo, jesli sie pracuje, to juz jest jakas baza, ale przeciez nie zawsze mamy szczescie pracowac z fajnymi ludzmi.

Ja mieszkam na powincji, oczywiscie NYC czy inne wielkie miasta to inny swiat, ale jesli ktos nie potrafi poznawac ludzi w sklepie czy pubie, polecam wolontariat, basen, joge czy inne tego typu okolicznosci gdzie za mala kwote lub za darmo mozna sie jakos stac czlonkiem spoleczenstwa:) W duzych miastach mozna tez napisac do ludzi z hospitality club czy couchsurfing ktorzy chetnie pokaza miasto i fajne miejsca, zawsze to jakis poczatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...