Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam takie pytanie pewnie dla wielu z was beznadziejne i głupie a mianowicie ;-/:

wypełniałem wniosek DS-160 i zapomniałem zapisać mój ID ( w miarę stale go savewałem ale wpadli goście i klops... )

czy da się odzyskać te wypełniane dane jeżeli nie znam ID ?

Pozdrawiam i iliczę na pozytywną odpowiedź ;-)

Pzdr

GG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 531
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

nastepne pytanie dotyczy oplaty wizowej ,gdyz chcialbym sie zalogowac i stworzyc swoj profil i wyslac przelew karta visa ,lecz automatycznie wyswietla mi kraj polske a jestem w irlandi i posiadam irlandzka vise ,podobnie mam z bankiem ! i nie wiem co mam zrobic czy zmienic w adresie' https://cgifederal.secure.force.com/SiteRegister?country=Poland&language=en_US' na country=Ireland? czy jest to mozliwe i czy nie beda z tym problemy dziekuje z gory za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące pytania:

Q: Has anyone ever filed an immigrant petition on your behalf with the United States Citizenship and Immigration Services?
Czy ktoś kiedykolwiek złożył na Ciebie petycję imigracyjną do USA?

kilkanaście (ok. 20) lat temu rodzice składali papierki na całą rodzinkę w losowaniu na zlienoną karte i wylosowali, ale nie stawili sie potem na rozmowę u konsula i nie spełnili dalszych kroków, czy uwzględniać to w tym pytaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam, mam wątpliwości następującej treści:

postępując wg instrukcji krok po kroku, krok 1 to była rejestracja, krok 2 opłata, krok 3 wypełnienie wniosku ds-160. Przy uiszczaniu opłaty wymagane było podanie numeru ds-160, gdzie podałem nr ID-Application (które dopiero zacząłem wypełniać), następnie przelewem zapłaciłem za wizę.

Później wypełniłem cały wniosek wizowy, gdzie finalnie dostałem ds-160 confirmation nr.

We wtorek 22.04 powininem dostać potwierdzenie zaksięgowania wpłaty.

Jak rozumiem do umówienia sie z konsulem wystarczy numer dokonanej transakcji oraz ds-160 numer.

Czy może być jakiś problem niezgodności wpłaty z wypełnianym wnioskiem ds-160? Dopiero po wpłacie zorientowałem się, że powinienem postąpić wbrew podanej na stronie ambasady kolejności i najpierw wypełnić wniosek ds-160, a dopiero potem opłacić wizę, gdzie wypełniłbym już dobry nr ds-160.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pomooocy!

Aplikuję na wizę J-1 w związku ze studiami doktoranckimi w USA. na końcu wniosku DS-160 mam podać dodatkową informację związaną z moją kategorią J-1 (student doctorate):

Additional Point of Contact Information
NOTE: You have indicated that you will be studying in some capacity while in the United States. List at least two contacts in your country of residence who can verify the information that you have provided on this application. Do not list immediate family members or other relatives. Postal office box numbers are unacceptable.
no i tutaj pojawia się formularz standardowo do podania danych teleadresowych dwóch osób. Kogo mogę podać skoro nie mogę według tego opisu podać nikogo z rodziny? Czy może chodzi o jakieś instytucje? Czy jednak to powinien być jakiś kolega/przyjaciel?
__________________

PS. oczywiście z góry dziękuję za odpowiedź.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...