Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ds-160 jak najbardziej trzeba wypełnić dla każdej osoby ubiegającej się o wizę. na ustraveldocs wystarczy że ją dopiszesz jako os. towarzyszącą i pójdziecie razem na rozmowę.

hej ania,

1.widze, ze ogarniasz temat wiec chcialam sie dopytac :) Otoz pomagam moim rodzicom wypelnic ds160. Moj tato ma juz konto na ustraveldocs i teraz wypelnie mu ds 160. Nastepnie wypelniam ds 160 dla mamy - bez zakladania jej konta na ustraveldocs, tylko DOPISUJĘ ją do konta taty - i tam na tym koncie dokonuje oplaty za obie osoby, czy dobrze to rozumiem? Chce dokonac oplaty karta platnicza, przez internet i nie wiem czy bede placic za kazdego osobno czy raz za dwie osoby, moze ktos z was sie orientuje.

2. chyba nie ma w tym nic zlego ze przy wypelnianiu ds160 moi rodzice przyznaja sie, ze ja pomoglam wypelnic te wnioski? Moi rodzice nie mowia po ang i dlatego uwazam, ze powinnismy moja pomoc zanotowac we wniosku

3. w pytaniu o to czy ma sie krewnych w usa - oczywiscie rodzice musza odpowiedziec, ze maja mnie - jednak nie wiem co powinnam wybrac gdzie okreslam moj status - wjechalam na turystycznej ale jestem przed rozmowa o GC po slubie z obywatelem - wiec ani turystka ani permanent resident nie jestem jeszcze :) a kategori "alien" nie ma

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 531
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

do 1-

jak dopiszesz mamę, kwota będzie podana jak za dwie osoby ;)

ja z kartą miałam problem bo nie akceptowało ani mojej, ani karty taty, który chodził ze mną na rozmowę. skończyło się na przelewie, co nie znaczy że każdy musi mieć problem z płaceniem przy pomocy karty, może wtedy to nie były moje szczęśliwe dni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam drobne pytanie. Otóż w punkcie dotyczącym zatrudnienia trzeba podać telefon do pracodawcy. Czy oni będą dzwonić do pracodawcy? Nie chcę póki co, by mój szef dowiedział o moich planach imigracyjnych (staram się o wizę narzeczeńską K1 więc na stałe), a już na pewno nie od kogoś z ambasady :x

I jeszcze jedno, bo trzeba również podać swój dochód. Czy to ile zarabiam ma jakiekolwiek znaczenie w przypadku wizy narzeczeńskiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...