Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 531
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam,

Bardzo dziękuję za dotychczasową pomoc. Maj jednak jeszcze jedno pytanie. Określając zatrudnienie w przypadku mojej narzeczonej muszę zaznaczyć OTHER i wpisać z ręki księgowa (bo nie ma na liście), ale w miejscu gdzie wpisuje nazwę pracodawcy mam dylemat ponieważ narzeczona pracuje w Spółdzielni Mieszkaniowej i nie wiem teraz jak mam to wpisać czy po polsku czy angielsku a jeśli po angielsku to jaka jest prawidłowa nazwa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys byla taka mozliwosc o teraz jest tak samo ze mozna wypelnic wniosek w j.polskim.w 1 pkt mozna uzyc ś,ć itd

w innych punktach wypelnia jest bez polskich znakow :) na wielu forach tak pisze i nikt nie zostal odeslany,dostaja tez wizy te osoby :)

a co do dziecka nie musi byc na rozmowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam serdecznie!

Prosiłbym o potwierdzenie, czy mogę powtarzać wypełnianie i zapisywanie kolejnych wniosków, a wiążący będzie dopiero ten, który wyślę wraz z Application ID i numerem potwierdzenia wpłaty?

Chodzi o to, że już zapłaciłem, ale we wniosku z całą pewnością mam błędy i chcę je poprawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz to poprawiac :)

no mam tutaj https://ceac.state.gov/genniv/Common/Recovery.aspx View Confirmation Page, lub Create new.., jak zaznaczam to pierwsze, to mi pokazuje stronę potwierdzającą złożenie podania, a jak klikam w to drugie, to tylko tworzenie nowego podania z nowym Your Application ID :D a nie mam wglądu do poprawiania DS160 , jak coś mieszam to sorry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...