Skocz do zawartości

Maturzysta A Wiza Turystyczna


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

sa osoby ze sa po maturze i wpisuja ze nie ucza sie i wtedy mowia co i jak :) i mowia o planach na przyszlosc -jesli zostana zapytane ;)

czyli mam rozumieć, że jeśli ktoś robi maturę teraz to może wpisać "Student" i musi się jak najszybciej zapisać na rozmowę by zdążyć jeszcze w trakcie matur? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nic mieszac w temacie, ale mozna tez to rozumiec tak, ze ZAZNACZA SIE PRAWDE W CHWILI SKLADANIA PODANIA, APLIKACJI. To jest tak jak np. z loteria dv, nalezy zaznaczyc faktyczny stan na dzien skladania.

Wpiszcie "student" a na rozmowie wytłumaczycie, ze nadal zamierzacie sie uczyc i aplikować na studia. Ja tak planuje zrobic i mysle, ze to jest odpowiednie.

W ten sposob ludzie mogli by zaznaczac, ze sa zatrudnieni, a na rozmowie wytlumaczyc, ze zamierzja isc do pracy.

Potraktujcie moj post tak na marginesie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasny gwint :) to ja już nie wiem. Zostawie Student najwyżej mnie CIA zapuszkuje ;P

napiszesz, że jesteś "student", a oni się ciebie spytają kiedy ukończyłeś/ukończysz szkołę i co wtedy? ;) lepiej wpisać prawdę, czyli "niezatrudniowy" tak jak ilya_ doradza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostalam rade od bliskiej osoby ktora juz latala do usa i powiedziala zeby zaznaczyc student bo uczysz sie i zamierzasz kontynulowac nauke. Tak bedzie dobrze. Jak beda pytac to wytlumaczysz wszystko i bedzie ok :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...