Skocz do zawartości

Dv2014 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

Czy zostałeś wylosowany w DV2014?  

186 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2014?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 616
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jeśli zniosą wizy, to TYLKO wizy turystyczne!

Ile raz trzeba to powtarzać, żeby zostało zrozumiane? ;)

Jesteś już kilka lat na tym forum i nadal zadajesz takie pytania?...

Poczytaj może o ruchu bezwizowym, to zrozumiesz na czym to polega.

Na pewno NIE na tym, że będzie sobie można wyjechać do USA na stałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w tym problem osobiscie byłam trzy razy i pracowałam fakt ze to było nie legalnie,a ile jest takich osób którzy wyjechali na wizę turystyczną zostali załozyli rodzine normalnie pracują ,do tej pory to moze mają juz obywatelstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o poprzednią loterię, z której rozmowy o przyznanie wiz imigracyjnych rozpoczęły się w październiku ubiegłego roku i potrwają do września tego roku lub do chwili, kiedy skończą się wizy (w zależności od tego, co nastapi wcześniej), to cut-off (czyli najwyższy numer) na Europę na czerwiec to 31,000.

Ale nie wiem, jaki to procent przyznanych wiz i ile jeszcze do końca zostało.

Według mnie nie macie nic do stracenia. Odsyłajcie papiery, a potem się okaże.

i co ciekawe ze w dawnych czasach ktos mial numer 5.... i dostal wize a w kolejnej loterii to byl za duzy numer

prosze wziasc takie cos pod uwage :) i prosze odeslac szybko formularze :)

Czyli jest dość spora nadzieja dla mojego 37xxx :)

Nurtuje mnie tylko kwestia szybkiego odesłania papierów. Nie rozumiem do końca w jaki sposób to rzekomo zwiększa szansę.

Czy zrobi im dużą różnicę jak wyślę np. pod koniec miesiąca zamiast w następnym tygodniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w tym problem osobiscie byłam trzy razy i pracowałam fakt ze to było nie legalnie,a ile jest takich osób którzy wyjechali na wizę turystyczną zostali załozyli rodzine normalnie pracują ,do tej pory to moze mają juz obywatelstwo.

No i?

Jeśli chcesz postąpić tak samo, to nikt Ci tego nie zabroni.

Każdy jest kowalem własnego losu i ponosi konsekwencje swoich decyzji.

Ale nie oczekuj, że zniesienie wiz dotyczy wszystkich wiz.

Kompletne niezrozumienie tematu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nurtuje mnie tylko kwestia szybkiego odesłania papierów. Nie rozumiem do końca w jaki sposób to rzekomo zwiększa szansę.

Czy zrobi im dużą różnicę jak wyślę np. pod koniec miesiąca zamiast w następnym tygodniu?

Chodzi o to, że oni zapraszają na rozmowę osoby, które odesłały im papiery. A nie wszystkich, jak leci.

Jeśli Ty odeślesz papiery, a przed Tobą ileś osób ich nie odeśle (lub będzie zwlekało z odesłaniem; np. w zeszłym miesiącu - jeśli dobrze pamiętam - ocknął się jeden z forumowiczów, że jeszcze nie odesłał papierów), to ich na rozmowy nie zaproszą, a zaproszą Ciebie.

Myślę, że przyszły tydzień a koniec miesiąca nie robi większej różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...