Skocz do zawartości

Dv2014 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

Czy zostałeś wylosowany w DV2014?  

186 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2014?



Rekomendowane odpowiedzi

ok powiedz mi gdzie jest selekcja pomiedzy DV lottery ze nieodpowiedzialny teoretycznie malolat wygrywa a zorganizowani ludzie z zyciem rodzinnym nie. i nie "koles" ,bo na lawce nie siedzimy.

Selekcją jest wysyłanie papierów do KCC/Rozmowa z konsulem w ambasadzie. Wylosowanych zostało dużo osób które nie dostaną wizy z różnych względów, to jeszcze o niczym nie świadczy. To tak, jakbyś się denerwował, że w totka wygra ktoś kto wyda wygraną na głupoty zamiast na to, na co ty byś chciał wydać.

@cardigan

pozdrawiam krajankę! w styczniu byłem w polsce i co raz ładniejsze się kielce robią, ale wieczorami nadal martwe miasto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 616
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Selekcją jest wysyłanie papierów do KCC/Rozmowa z konsulem w ambasadzie. Wylosowanych zostało dużo osób które nie dostaną wizy z różnych względów, to jeszcze o niczym nie świadczy. To tak, jakbyś się denerwował, że w totka wygra ktoś kto wyda wygraną na głupoty zamiast na to, na co ty byś chciał wydać.

@cardigan

pozdrawiam krajankę! w styczniu byłem w polsce i co raz ładniejsze się kielce robią, ale wieczorami nadal martwe miasto :)

O proszę proszę, Kielczanin! :D nad wieczorami nadal pracujemy, ale już faktycznie jest postęp w porównaniu do poprzednich lat :) również pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A macie może jakąs wiedze jakoby w tym roku nie było juz hidden numbers? i jaki to miałoby wpływ na wyniki?

To by znaczylo, ze wszystkie 125 tys osob zostalo powiadomionych (i moze dlatego zniknela informacja o selekcji w pazdzierniku) i ci z wysokimi numerami rzeczywiscie moga czuc sie rozczarowanymi. Ale chyba jeszcze za wczesnie na tego typu domysly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

gratuluje wszystkim wylosowanym, mi drugi raz sie nie udalo.Jak myslicie jest jakas szansa na dolosowanie w pazdzierniku?Tez zauwazylam ze informacja o tym zniknela.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

gratuluje wszystkim wylosowanym, mi drugi raz sie nie udalo.Jak myslicie jest jakas szansa na dolosowanie w pazdzierniku?Tez zauwazylam ze informacja o tym zniknela.....

Wyżej masz parę wpisów właśnie odnośnie dolosowania. Nikt chyba jeszcze niczegi nie wie, można tylko przypuszczać. Też liczę na to, że jednak w październiku wyślą powiadomienia reszcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli wylosowano 125 tys osób i wszystkich powiadomiono-tego nie wiemy, to żadnego dolowowania nie będzie na pewno, a osoby z wysokimi numerami nie maja szans na GC...

Natomiast sytuacja jest jakas dziwna bo widzę że wszyscy maja wysokie numery 30xxx 40xxx 50xxx itd Czy jest ktos kto ma niski numer w ogóle ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem że w przypadku zakwalifikowania się do GC i wysłania dokumentów do Kentucky mogę mieć duże problemy z dostaniem wizy turystycznej. Myślicie że mając case number 40XXX jest w ogóle sens wysyłania tych dokumentów skoro szanse są prawie żadne a dużo jest do stracenia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie rzucilo w oczy, ze jak dotad nikt nie napisal, ze przy sprawdzaniu wynikow otrzymal odpowiedz typu "nie ma takiego numeru" co mogloby swiadczyc o odrzuceniu zgloszenia. Moze dlatego, ze Ci ktorzy sledza te forum sa juz na tyle sa zorientowani w temacie, ze przy zgloszeniu dyskwalifikujacych bledow nie popelniaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie rzucilo w oczy, ze jak dotad nikt nie napisal, ze przy sprawdzaniu wynikow otrzymal odpowiedz typu "nie ma takiego numeru" co mogloby swiadczyc o odrzuceniu zgloszenia. Moze dlatego, ze Ci ktorzy sledza te forum sa juz na tyle sa zorientowani w temacie, ze przy zgloszeniu dyskwalifikujacych bledow nie popelniaja...

@Telesfor, czyli jak pojawiłby się taki komunikat, tzn, że wniosek był źle wypełniony? I tym samym skoro mogę sprawdzić status wniosku, tzn, że wszystko było z moim zgłoszeniem ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...