Skocz do zawartości

Dv2014 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

Czy zostałeś wylosowany w DV2014?  

186 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2014?



Rekomendowane odpowiedzi

Napisz jaki masz, albo przejrzyj ten temat dokładniej, niektórzy wylosowani pisali i będziesz miał pogląd na sprawę.

Mam podać pełny, tak? :D Nie chcę strzelić jakiejś gafy jesli on jest jakiś tajny, czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 616
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mam podać pełny, tak? :D Nie chcę strzelić jakiejś gafy jesli on jest jakiś tajny, czy coś.

Hehe :D nie no, nie pełny np dwie czy trzy pierwsze cyfry po EU, ale jak masz na początku jakieś 0 to już chyba znaczy to dobrze. Ja niestety dokładnie nie wiem jak to wygląda, bo nie wylosowałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paradoox, a musisz tam jechać w tym roku? (miałaś na myśli chyba w tym roku loterii) To załatwienie wizy turystycznej jest czymś koniecznym? :)

fakt, nie muszę wyjeżdżać w tym roku. Ale kto wie czy będziemy brać udział w kolejnych loteriach i czy w ogóle będą kolejne. Noi przede wszystkim czy nawet jeśli będą to czy zostanę wylosowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim którzy marza o USA proponuje podjęcie jakiejś inicjatywy, założenia jakiejs strony na FB, dogadania sie z polonia itd...

W zmianach imigracyjnych Irlandczycy wywalczyli sobie że beda mieli rocznie około 10 tys wiz (na loterie wysyłali 7 tys zgłoszeń rocznie)

Afgańczycy beda mieli 5 ys wiz rocznie w tym programie merit based visa....

Proponuje zamiast walczyc o głupie zniesienie wiz turystycznych wywalczmy sobie wizy imigracyjne, jakąs pulę....

Skoro Irlandczycy sobie to załatwili podczas wizyty Obamy w ich kraju to my nie możemy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, nie muszę wyjeżdżać w tym roku. Ale kto wie czy będziemy brać udział w kolejnych loteriach i czy w ogóle będą kolejne. Noi przede wszystkim czy nawet jeśli będą to czy zostanę wylosowany :)

Oj nie nie nie, nie zrozumiałeś mnie albo ja Ciebie ;) jeżeli zostałeś wylosowany w loterii GC to koniecznie realizuj swoje marzenie i jedź czym prędzej! :D

Jedyne co miałam na myśli to to, czy musisz w czasie procedur o GC starać się o wizę turystyczną ;) Bo zrozumiałam z Twoich poprzednich wpisów, że chcesz jechać w międzyczasie do USA a nie masz wizy turystycznej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe :D nie no, nie pełny np dwie czy trzy pierwsze cyfry po EU, ale jak masz na początku jakieś 0 to już chyba znaczy to dobrze. Ja niestety dokładnie nie wiem jak to wygląda, bo nie wylosowałam.

Po EU to ja mam 3 zera a dalej już inne cyfry. O to chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim którzy marza o USA proponuje podjęcie jakiejś inicjatywy, założenia jakiejs strony na FB, dogadania sie z polonia itd...

W zmianach imigracyjnych Irlandczycy wywalczyli sobie że beda mieli rocznie około 10 tys wiz (na loterie wysyłali 7 tys zgłoszeń rocznie)

Afgańczycy beda mieli 5 ys wiz rocznie w tym programie merit based visa....

Proponuje zamiast walczyc o głupie zniesienie wiz turystycznych wywalczmy sobie wizy imigracyjne, jakąs pulę....

Skoro Irlandczycy sobie to załatwili podczas wizyty Obamy w ich kraju to my nie możemy ?

I myślisz @mikun, że bez udziału polityków dałoby się coś zrobić? Pytam serio, nie sarkastycznie. Bo jeżeli jest ktoś, kto się zna na prawie imigracyjnym, lub w ogóle na prawie amerykańskim i zbierze się faktycznie grupa ludzi, to chętnie bym ich poparła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...