Skocz do zawartości

Dv2014 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

Czy zostałeś wylosowany w DV2014?  

186 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2014?



Rekomendowane odpowiedzi

@Telesfor, czyli jak pojawiłby się taki komunikat, tzn, że wniosek był źle wypełniony? I tym samym skoro mogę sprawdzić status wniosku, tzn, że wszystko było z moim zgłoszeniem ok?

W optymistycznym zalozeniu mozna tak przyjac :) choc naprawde do konca tego nie wiadomo. W troche bardziej minimalistycznym podejsciu mozna przyjac, ze na pewno nie zostal zagubiony czy wyrzucony do smieci bo figuruje w systemie, ktory odrzuca pytania o nieistniejace numery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 616
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Czytałem że w przypadku zakwalifikowania się do GC i wysłania dokumentów do Kentucky mogę mieć duże problemy z dostaniem wizy turystycznej. Myślicie że mając case number 40XXX jest w ogóle sens wysyłania tych dokumentów skoro szanse są prawie żadne a dużo jest do stracenia??

tak jest sens wyslania dokumentów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W optymistycznym zalozeniu mozna tak przyjac :) choc naprawde do konca tego nie wiadomo. W troche bardziej minimalistycznym podejsciu mozna przyjac, ze na pewno nie zostal zagubiony czy wyrzucony do smieci bo figuruje w systemie, ktory odrzuca pytania o nieistniejace numery.

Aha, no bo właśnie drugi raz brałam udział, drugi raz nic.. Przeszło mi też właśnie przez myśl, że może coś źle wypełniam (wiem, że dwie odmowy to normalka, bo prawdopodobieństwo jest b. małe) i to wyklucza mnie z losowania.

A czy jest na forum jakiś wzór, jakieś rady jak prawidłowo wypełniać wniosek? tzn. nie chodzi mi o to, żeby ktoś podał przepis na wylosowanie, ale może zaznaczenie jakiejś odpowiedzi automatycznie wyklucza udział w loterii, a ja tego nie wiem. Może po prostu czegoś nie zrozumiałam..

Już kombinuję na różne strony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, ze dziwi mnie jedno - jak kraj tak narazony na atak ze strony terrorystow moze nie przeprowadzac jakiegos rodzaju selekcji jesli chodzi o kandydatow - mamy tu np. cos czego nie rozumiem - gosc po liceum bez perspektyw dostaje wize - facet po studiach z pewna praca nie - rodzina wyksztalcona - tez "not".

Jakis pomysl lub logika w tym???

Pytanie mam - jest jakas dziewczyna samotna ktora wygrala w tym roku?

Sprawdz w slowniku co oznacza slowo diversity..,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie rzucilo w oczy, ze jak dotad nikt nie napisal, ze przy sprawdzaniu wynikow otrzymal odpowiedz typu "nie ma takiego numeru" co mogloby swiadczyc o odrzuceniu zgloszenia. Moze dlatego, ze Ci ktorzy sledza te forum sa juz na tyle sa zorientowani w temacie, ze przy zgloszeniu dyskwalifikujacych bledow nie popelniaja...

tak jest sens wyslania dokumentów.

pozatym poczytaj troche na forum o dv 2013 i wczesniejszych :)

jest tak ze jak ktos wylosowal to nie zawsze wysyla dokumenty...to nie jest stu procentowe.

Wiele rodzin JEDNAK nie decyduje sie na wyjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem że w przypadku zakwalifikowania się do GC i wysłania dokumentów do Kentucky mogę mieć duże problemy z dostaniem wizy turystycznej. Myślicie że mając case number 40XXX jest w ogóle sens wysyłania tych dokumentów skoro szanse są prawie żadne a dużo jest do stracenia??

tak wyslij.

nie wiem jak to jest z turystycznymi, ale skoro bedziesz czekał na swoją kolej i miał jakies szanse na GC to czemu miałbys nie wracać z USA i zostawac tam nielegalnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, no bo właśnie drugi raz brałam udział, drugi raz nic.. Przeszło mi też właśnie przez myśl, że może coś źle wypełniam (wiem, że dwie odmowy to normalka, bo prawdopodobieństwo jest b. małe) i to wyklucza mnie z losowania.

A czy jest na forum jakiś wzór, jakieś rady jak prawidłowo wypełniać wniosek? tzn. nie chodzi mi o to, żeby ktoś podał przepis na wylosowanie, ale może zaznaczenie jakiejś odpowiedzi automatycznie wyklucza udział w loterii, a ja tego nie wiem. Może po prostu czegoś nie zrozumiałam..

Już kombinuję na różne strony ;)

Poczytaj lepiej o teorii prawdopodobieństwa....jezeli loteria będzie za rok to na 98% tez nie zostaniesz wylosowana....

w DV 2013 wylosowali chyba około 2000 Polaków z nie pamietam ilu zgłoszeń chyba 86000...

W tym roku było podobnie i po prostu znalazłas się w przeważającej większości niewylosowanych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj lepiej o teorii prawdopodobieństwa....jezeli loteria będzie za rok to na 98% tez nie zostaniesz wylosowana....

w DV 2013 wylosowali chyba około 2000 Polaków z nie pamietam ilu zgłoszeń chyba 86000...

W tym roku było podobnie i po prostu znalazłas się w przeważającej większości niewylosowanych...

@mikun tak się składa, że o teorii prawdopodobieństwa uczyli mnie na studiach i wiem, że garstka ludzi z całego ogromu chętnych (bo te statystyki też znam) zostaje wylosowana. Jedyne do czego mam wątpliwości to poprawność wypełnienia mojego wniosku. I tego dotyczyło moje pytanie, zdaję sobie sprawę i mam pełną świadomość, że bycie wylosowanym to po prostu wielki fart i do nikogo nie mam żadnych pretensji.

Na dv2015 szczerze mówiąc nie liczę, bo widzę co się dzieje z ustawą o legalizację nielegalnych imigrantów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, no bo właśnie drugi raz brałam udział, drugi raz nic.. Przeszło mi też właśnie przez myśl, że może coś źle wypełniam (wiem, że dwie odmowy to normalka, bo prawdopodobieństwo jest b. małe) i to wyklucza mnie z losowania.

A czy jest na forum jakiś wzór, jakieś rady jak prawidłowo wypełniać wniosek? tzn. nie chodzi mi o to, żeby ktoś podał przepis na wylosowanie, ale może zaznaczenie jakiejś odpowiedzi automatycznie wyklucza udział w loterii, a ja tego nie wiem. Może po prostu czegoś nie zrozumiałam..

Już kombinuję na różne strony ;)

Rzeczywiscie szanse na bycie wylosowanym sa male, gdzies miedzy 1 a 2% wiec o powaznym rozczarowaniu mozna mowic za jakies 50 lat.. A przy zgloszeniu najwieksze problemy moga byc ze zdjeciem, czy format i jakosc zostana zaakceptowane, ale chyba i tak selekcja nie jest tak ostra jak w pogloskach na ten temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie szanse na bycie wylosowanym sa male, gdzies miedzy 1 a 2% wiec o powaznym rozczarowaniu mozna mowic za jakies 50 lat.. A przy zgloszeniu najwieksze problemy moga byc ze zdjeciem, czy format i jakosc zostana zaakceptowane, ale chyba i tak selekcja nie jest tak ostra jak w pogloskach na ten temat...

No i właśnie o taką odpowiedź mniej więcej mi chodziło, dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...