Skocz do zawartości

Dv2014 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

Czy zostałeś wylosowany w DV2014?  

186 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2014?



Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli wylosowano 125 tys osób i wszystkich powiadomiono-tego nie wiemy, to żadnego dolowowania nie będzie na pewno, a osoby z wysokimi numerami nie maja szans na GC...

Natomiast sytuacja jest jakas dziwna bo widzę że wszyscy maja wysokie numery 30xxx 40xxx 50xxx itd Czy jest ktos kto ma niski numer w ogóle ?

Ja mam chyba niski, bo 06###.

Ja wylosowałam, chłopak nie. Od października nasza sytuacja życiowa zmieniła się diametralnie (jego na gorszą, moja na o wiele lepszą), że mamy teraz niezły mętlik w głowie... Nie mamy w USA rodziny, ani znajomych, więc na początku byłoby ciężko... ale z drugiej strony, do odważnych świat należy... Szczerze mówiąc, kiedy jakoś w kwietniu, znów zaczęłam myśleć o loterii, to liczyłam na ewentualne wylosowanie wysokiego numeru, żeby wyjazd dało się opóźnić do końca 2014 roku.

Papierów od razu nie wysyłam, bo najpierw ślub itp.

PS. Na posty w stylu "niezdecydowana/marudzi a wylosowała" nie odpowiadam, gdyż dużo rzeczy w życiu zależy od szczęścia i ja to wylosowanie traktuję, jako kolejny pozytywny znak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 616
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

tak wyslij.

nie wiem jak to jest z turystycznymi, ale skoro bedziesz czekał na swoją kolej i miał jakies szanse na GC to czemu miałbys nie wracać z USA i zostawac tam nielegalnie ?

Dziękuję wszystkim za odpowiedz. mikun, jestem w Polsce i nigdy nie byłem w USA. GC wydaje się jedyna drogą imigracyjną dla mnie. Nie mam w planach zostać tam nielegalnie kiedykolwiek. Jednakże jeśli nie udałoby mi się tam osiedlić to chciałbym chociaż kiedyś ją zwiedzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chyba niski, bo 06###.

Ja wylosowałam, chłopak nie. Od października nasza sytuacja życiowa zmieniła się diametralnie (jego na gorszą, moja na o wiele lepszą), że mamy teraz niezły mętlik w głowie... Nie mamy w USA rodziny, ani znajomych, więc na początku byłoby ciężko... ale z drugiej strony, do odważnych świat należy... Szczerze mówiąc, kiedy jakoś w kwietniu, znów zaczęłam myśleć o loterii, to liczyłam na ewentualne wylosowanie wysokiego numeru, żeby wyjazd dało się opóźnić do końca 2014 roku.

Papierów od razu nie wysyłam, bo najpierw ślub itp.

PS. Na posty w stylu "niezdecydowana/marudzi a wylosowała" nie odpowiadam, gdyż dużo rzeczy w życiu zależy od szczęścia i ja to wylosowanie traktuję, jako kolejny pozytywny znak.

gratulacje i dzięki za informajce, tak jak piszesz do odwaznych świat nalezy...pamiętaj że po rozmowie masz 180 dni do wyjazdu także sporo czasu masz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Altheea myślę, że nikt tu nie będzie Cię linczował za to, że Twoja sytuacja życiowa się zmieniła. Przecież w momencie składania wniosku chciałaś jechać. Mnie osobiście drażnią osoby, które nigdy nie myślały o wyjeździe, a swój udział w loterii traktują jaką zabawę/grę, albo tacy którzy nie spełniają podstawowych warunków.

I faktycznie masz wczesny numer, bo z tego co widziałam na forum, to chyba nikt lub jedna osoba ma 0 na pierwszym miejscu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich, którz maja obawy co do poprawności swoich danych, zdjęcia...

Wielu wygranych w DV2013 informowało, że ich zdjęcia były robione czasem zwyczajnie na tle sciany w domu, czesc robiła u fotografa.

Kilkoro zwycięzców poinformowało nas że ich zdjęcia nie spełniały minimalnie tych wymogów...

Z tego wynika, że nikt nie sprawdza tam w dokładnie tych zdjęć z linijką jakąś i liczy tych proporcji...

Mnie osobiście drażnią osoby, które nigdy nie myślały o wyjeździe, a swój udział w loterii traktują jaką zabawę/grę, albo tacy którzy nie spełniają podstawowych warunków.

Takie jest życie, jedni staraja sie o dzieci i nie moga i dostają choroby psychicznej z tego powodu, inni wpadają i sa wsciekli....

tak było jest i będzie...kazdy ma prawo wysłac zgłoszenie...nie od dzis wiadomo że wszyscy nieleglani w Chicago wysyłaja pomimo że i tak nie dostana GC z loterii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dla wszstkich tych co biadolą mam pocieszenie (albo dobicie ?), zagranicze fora sa pełne ludzi co mają statusy takie jak ponizej:

DV-2014 = NOT SUCCESSFUL

DV-2013 = NOT SUCCESSFUL

DV-2012 = NOT SUCCESSFUL

DV-2011 = NOT SUCCESSFUL

DV-2010 = NOT SUCCESSFUL

DV-2009 = NOT SUCCESSFUL

DV-2008 = NOT SUCCESSFUL

DV-2007 = NOT SUCCESSFUL

DV-2006 = NOT SUCCESSFUL

DV-2005 = NOT SUCCESSFUL

DV-2004 = NOT SUCCESSFUL

DV-2003 = NOT SUCCESSFUL

DV-2002 = NOT SUCCESSFUL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dla wszstkich tych co biadolą mam pocieszenie (albo dobicie ?), zagranicze fora sa pełne ludzi co mają statusy takie jak ponizej:

DV-2014 = NOT SUCCESSFUL

DV-2013 = NOT SUCCESSFUL

DV-2012 = NOT SUCCESSFUL

DV-2011 = NOT SUCCESSFUL

DV-2010 = NOT SUCCESSFUL

DV-2009 = NOT SUCCESSFUL

DV-2008 = NOT SUCCESSFUL

DV-2007 = NOT SUCCESSFUL

DV-2006 = NOT SUCCESSFUL

DV-2005 = NOT SUCCESSFUL

DV-2004 = NOT SUCCESSFUL

DV-2003 = NOT SUCCESSFUL

DV-2002 = NOT SUCCESSFUL

Jakbym miał case number <10000 to bym był najszczęśliwszą osobą na świecie. A tak to jestem rozdarty bo USA to moje wielkie marzenie i nie chciałbym sobie zamknąć drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dla wszstkich tych co biadolą mam pocieszenie (albo dobicie ?), zagranicze fora sa pełne ludzi co mają statusy takie jak ponizej:

DV-2014 = NOT SUCCESSFUL

DV-2013 = NOT SUCCESSFUL

DV-2012 = NOT SUCCESSFUL

DV-2011 = NOT SUCCESSFUL

DV-2010 = NOT SUCCESSFUL

DV-2009 = NOT SUCCESSFUL

DV-2008 = NOT SUCCESSFUL

DV-2007 = NOT SUCCESSFUL

DV-2006 = NOT SUCCESSFUL

DV-2005 = NOT SUCCESSFUL

DV-2004 = NOT SUCCESSFUL

DV-2003 = NOT SUCCESSFUL

DV-2002 = NOT SUCCESSFUL

No i to jest przykre.. Ludzie, którzy 12 lat próbują spełnić swoje marzenia o lepszym życiu, pozostają z kwitkiem.

Zastanawiam się nad tym, czy systemu "losowania" nie dałoby się ulepszyć, np. taką opcją, że większe prawdopodobieństwo wylosowania ma osoba ubiegająca się o GC kilkakrotnie. Oczywiście wiadomo, że USA decyduje jak to ma wyglądać i zwykły ludź nie ma nic do gadania, jednak tak się zastanawiam.. ;)

Jakbym miał case number <10000 to bym był najszczęśliwszą osobą na świecie. A tak to jestem rozdarty bo USA to moje wielkie marzenie i nie chciałbym sobie zamknąć drogi

@Paradoox, a musisz tam jechać w tym roku? To załatwienie wizy turystycznej jest czymś koniecznym? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. :) Ku mojemu zaskoczeniu zostałem wylosowany i teraz mam pytanie: Case Number - mniej więcej jaki jest teraz wysoki a jaki nie? Zupełnie nie wiem o co z tym chodzi i dlaczego mam po EU kilka zer... może mi ktoś to wytłumaczyć? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. :) Ku mojemu zaskoczeniu zostałem wylosowany i teraz mam pytanie: Case Number - mniej więcej jaki jest teraz wysoki a jaki nie? Zupełnie nie wiem o co z tym chodzi i dlaczego mam po EU kilka zer... może mi ktoś to wytłumaczyć? :)

Napisz jaki masz, albo przejrzyj ten temat dokładniej, niektórzy wylosowani pisali i będziesz miał pogląd na sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...