Skocz do zawartości

Dv2014 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

Czy zostałeś wylosowany w DV2014?  

186 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2014?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 616
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Oj nie nie nie, nie zrozumiałeś mnie albo ja Ciebie ;) jeżeli zostałeś wylosowany w loterii GC to koniecznie realizuj swoje marzenie i jedź czym prędzej! :D

Jedyne co miałam na myśli to to, czy musisz w czasie procedur o GC starać się o wizę turystyczną ;) Bo zrozumiałam z Twoich poprzednich wpisów, że chcesz jechać w międzyczasie do USA a nie masz wizy turystycznej ;)

:) Zostałem wylosowany ale mam wysoki case number i są małe szanse na interview. A jak wyśle dokumenty niezbędne do dalszej procedury to tym samym zamknę sobie drzwi do uzyskania w przyszłości wizy turystycznej (czytałem że na 3-10 lat od wzięcia udziały w loterii GC). Nie myślcie że brałem udział w loterii GC do zwiedzania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I myślisz @mikun, że bez udziału polityków dałoby się coś zrobić? Pytam serio, nie sarkastycznie. Bo jeżeli jest ktoś, kto się zna na prawie imigracyjnym, lub w ogóle na prawie amerykańskim i zbierze się faktycznie grupa ludzi, to chętnie bym ich poparła.

Oczywiscie Cardigan że się nie da

ale trzeba zacząc od dołu...

pogadać na forum, pogrzebać w siceci zobaczyc jakim cudem dostali je afgańczycy (przypuszczam że za to ze amerykanie im kraj rozpieprzyli, a wczesniej ruscy i wszyscy inni) zobaczyc jak irlandczycy sobie to załatwili i nastepnie podjąc inicjatywy...jak sie załozy jakis tam profil na FB - nie wiem jak to sie robi bo nie mam FB, to pozniej moze o tym napisac prasa polonijna, pozniej jacys politycy o polskich korzeniach moga się tym zainteresowac i może cos z tego wyjdzie...trzeba takie cos chyba poprzez polonie robic wg mnie

ja z ciekawości pogrzebie bo ciekaw jestem jak Irlandia to sobie załatwiła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zamiast walczyc o głupie zniesienie wiz turystycznych wywalczmy sobie wizy imigracyjne, jakąs pulę....

Skoro Irlandczycy sobie to załatwili podczas wizyty Obamy w ich kraju to my nie możemy ?

Rzeczywiscie to moze byc dobry pomysl i chyba nawet majacy wieksze szanse na realizacje niz zniesienie wiz turystycznych, bo ryzyko najazdu towarzystwa spod znaku "Polish jokes" wciaz jest duze, a kwota dla Polakow w H1B pomoglaby np. w zachowaniu diversity i aby cala pula nie poszla do Indii czy Chin. Problemem moze byc za to wciaz aktualne nastawienie w Polsce typu "wyksztalciuchy? - ci to maja odpracowywac, a nie wyjezdzac". Ale temat mozna zaczac rozkrecac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli lepiej dać sobie spokój z aplikacją?

Ludzie maja 56XXX i podobne i wysyłają. Nie widzę powodu abyś ty nie wysyłał, no chyba, ze zmieniłes zdanie i nie chcesz jechać. Nie zawsze wysoki numer oznacza zamkniętą drogę. Dużo ludzi odpadnie w trakcie przeglądania dokumentów lub po prostu im sie odmienilo i nie chcą jechać. Jak chcesz wyjechać to próbuj !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Zostałem wylosowany ale mam wysoki case number i są małe szanse na interview. A jak wyśle dokumenty niezbędne do dalszej procedury to tym samym zamknę sobie drzwi do uzyskania w przyszłości wizy turystycznej (czytałem że na 3-10 lat od wzięcia udziały w loterii GC). Nie myślcie że brałem udział w loterii GC do zwiedzania.

Ahaaaa.. no wreszcie zczaiłam ;) ja na Twoim miejscu chyba mimo wszystko bym słała papiery i nie oglądała się, taka szansa już Ci się pewnie nie powtórzy... a wiza turystyczna? nawet jeżeli nie będą Ci jej chcieli dać (chociaż w to wątpię, bo myślę że wytłumaczenie "chciałem wyjechać, ale się nie udało, więc chcę chcociaż zobaczyć" jest przekonujące) to poczekasz i pojedziesz :) Takie moje skromne zdanie, decyzja należy do Ciebie. Swoją drogą zwróc uwagę na to ilu ludzi rezygnuje z podchodzenia do procedury ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...