Skocz do zawartości

Dv2014 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

Czy zostałeś wylosowany w DV2014?  

186 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2014?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 616
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Widząc po tobie Dżoana że jesteś jakąś nauczycielką,jestem dobrze pojetna i wszystko rozumiem wiem co to jest ruch bezwizowy i wiem jaka jest roznica między wiza turystyczną a emigracyjna sama miałam turystyczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widząc po tobie Dżoana że jesteś jakąś nauczycielką,jestem dobrze pojetna i wszystko rozumiem wiem co to jest ruch bezwizowy i wiem jaka jest roznica między wiza turystyczną a emigracyjna sama miałam turystyczną.

To już zupełnie nie rozumiem Twojego postu o zniesieniu wiz i że to miałaby być jakaś szansa dla tych, co nie zostali wylosowaniu w loterii... Ale ok. Cieszę się, że wszystko rozumiesz.

A nauczycielką nie jestem.

Jeśli chciałaś mnie rozbawić "Dżoaną", to Ci się udało :)

Przepraszam, że staram się odpowiadać na pytania forumowiczów. Może nie powinnam tego robić i pozwolić Wam samym odnaleźć odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest

W nowej reformie ustawy imigracyjnej, ktora notabene jest omawiana w rzadzie US w tej chwili jest wzmiana o zniesieniu wiz i wyeliminowaniu loterii na zawsze.

Jest tez prawo do sprowadzania i uznawania malzonkow tej samej plci.

Tylko czy ustawa przejdzie w takiej formie jesli przejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowej reformie ustawy imigracyjnej, ktora notabene jest omawiana w rzadzie US w tej chwili jest wzmiana o zniesieniu wiz i wyeliminowaniu loterii na zawsze.

Ale o zniesieniu wszystkich wiz?

Nie czytałam projektu, więc sorry za wprowadzanie w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok nie bedzie tzw wklejek w paszporcie a bedzie rozmowa na granicy ,i jak kazdego wpuszcza?

kto sledzi ruch bezwizowy do Kanady od 1 marca 2008 to wie jak bywa czasami tam na granicy i sa osoby ze Kanade poznaly na lotnisku

a jak duza liczba osob zostanie w USA nielegalnie to szybko wprowadza wizy ..

Nikt wiz innych nie zniesi Polakom niz turystyczne i takie cos jest w ustawie :)

jesli to przejdzie

Nadal beda na nauke,prace i pobyt staly :)

te wizy zostaja nadal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanie - czy wylosowane osoby to w większości samotni czy całe rodziny?

Proszę o kontakt osoby samotne na privie -> mam troszkę pytań.

Ten człowiek jest bardzo ciekawski. Ode mnie próbował wyciągnąć takie informacje: czy bylismy w us, jak długo, jakie wykształcenie mamy, ile zarabiamy, gdzie pracujemy, gdzie mieszkamy, jakie mam plany na US, czy mamy wizy turystyczne (na jak długo i od kiedy).... Nie wiem po co temu komus takie informacje o mojej rodzinie. Ale wg tego ktosia to są cytuję : "takie tam wiesz - podstawowe".

Tylko jedną słowo cisnie mi się na usta, ale nie chcę nikogo obrażać. Tym bardziej, że nie znam tej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...