Skocz do zawartości

Dv-2015 Czy Się Odbędzie ?


Rekomendowane odpowiedzi

DV 2015 Program: Online registration for the DV 2015 Program will begin on Tuesday, October 1, 2013 at 12:00 noon, Eastern Daylight Time (EDT) (GMT-4), and conclude on Saturday, November 2, 2013 at 12:00 noon, Eastern Daylight Time (EDT) (GMT-4). See the Diversity Visa Program Instructions webpage for the DV 2015 Instructions and any available translations.

zrodło:http://travel.state.gov/visa/immigrants/types/types_1322.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 107
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

[...] jak już ogłosili DV2015 to odbędzie się też wydanie wiz.

Chwilka,

to jak to jest - loteria sie odbedzie, ale juz wydanie wiz nie koniecznie?

To znaczy, ze nawet jesli "wygram" w loterii i zostane zaproszony do konsulatu, a tam zostane zaakceptowany to jeszcze nie znaczy ze otrzymam Zielona Karte?

Bardzo prosze o wyjasnienie bo teraz sie pogubilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze tak byc ze mozesz tej karty nie otrzymac ;) to nie loteria ze masz los i mozesz odebrac nagrode :)

tutaj nalezy spelnic wymagania loterii i pokazac ze dasz sobie rade w USA ,nie bedziesz obciazeniem dla systemu pomocy spolecznej

leszekny ma na mysli i nawet jest to napisane na forum ze mozesz wyslac zgloszenie ale juz losowania nie bedzie ;) nie bedzie nikt zaproszony na rozmowe-.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zdania, że jak już ogłosili DV2015 to odbędzie się też wydanie wiz.

Może nie pamiętasz ale 3 (?) lata temu unieważnili wyniki losowania z powodu błędu i losowali jeszcze raz. Ci wylosowani w pierwszym losowaniu organizowali różnorakie petycje itp i nic to nie dało. Wszystko jest możliwe i sam fakt rejestracji nie świadczy absolutnie o niczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DV 2015 Program: Online registration for the DV 2015 Program will begin on Tuesday, October 1, 2013 at 12:00 noon, Eastern Daylight Time (EDT) (GMT-4), and conclude on Saturday, November 2, 2013 at 12:00 noon, Eastern Daylight Time (EDT) (GMT-4). See the Diversity Visa Program Instructions webpage for the DV 2015 Instructions and any available translations.

zrodło:http://travel.state.gov/visa/immigrants/types/types_1322.html

A mój folder ze spamem zaczął się już zapełniać reklamami stron przez które można się zarejestrować... za jedyne $128. No chyba, że za dwa lub cztery lata zapłacę od razu. 5 stów, ale dają 2 immigration e-books. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój folder ze spamem zaczął się już zapełniać reklamami stron przez które można się zarejestrować... za jedyne $128. No chyba, że za dwa lub cztery lata zapłacę od razu. 5 stów, ale dają 2 immigration e-books.

no te ebooks to muszą być ciekawe jak kosztują $128 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...