Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

My dzisiaj odebraliśmy paszporty z TNT. Tak jak ktoś wcześniej pisał, data ważności wizy liczy się od dnia badań, także pamiętajcie o tym, żeby za wcześnie nie umawiać się na badania. My na badaniach byliśmy 10 dni przed spotkaniem w ambasadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rezerwowaliscie termin wizyty u lekarza mailowo ?? czy telefonicznie?? a i jeszcze jedno pytanie mam czy do laboratorium tam gdzie robia nam badania tez nalezy wczesniej przedzwonic i umowic sie??? dzieki za info:)

Telefonicznie.

Do laboratorium nie musieliśmy się umawiać. Raczej nigdzie do laboratorium nie trzeba się wcześniej umawiać. My byliśmy na Waryńskiego, gdzie razem z prześwietleniem zajęło nam to ok. godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich uczestników.

Moje pytanie brzmi: JAK/KIEDY ZAPŁACIĆ 330$ ZA ROZPATRZENIE WNIOSKU ?

Po otrzymaniu e-maila o konieczności zarejstrowania się na stronie www.ustraveldocs.com w celu potwierdzenia wyznaczonej rozmowy w ambasadzie i wyboru punktu odbioru dokumentów TNT zatrzymałem się na etapie płatności. W informacjach o płatnościach pisze coś o systemach płatności internetowych SOFORT lub przez BANK POCZTOWY jednak brak tam jakichkolwiek informacji precyzujących płatność za wizę DV. Po zalogowaniu się na stronie wypełniłem wszelkie dane dotyczące paszportu i wybrałem miejsce odbioru dokumentów TNT oraz wydrukowałem PDF z kodem. W panelu sterowania profilem mam 5 okienek a w nich następujące treści:

-Informacja wizowa(WARSAW POLAND NVC Scheduled Appointment)

-Informacja o opłatach

-Szczególy dotyczące rodziny(uczestnicy:0)

-Brak obecnie wyznaczonych spotkań wizowych

-Dane o dostarczeniu dokumentów

Więc teoretycznie wszystko się zgadza jednak treśc w okienku czwartym tj. "brak obecnie wyznaczonych spotkań wizowych" nie daje mi spokoju. Nie wiem czy brać papiery, 330$ i iśc z tym do ambasady czy jeszcze dopełnić jakieś formalności np telefonicznie sie zarejstrować, zrobić przelew itp.

Dzwoniłem dziś na infolinie do warszawy (22 307 13 61) aby dowiedzieć się jak dokonać płatności jednak automat prosił o podanie ID ze strony ustraveldocs którego wówczas nie byłem w stanie podać. Czy to ID to numer wyświetlany w nawiasie po loginie na czerwonym pasku po prawej stronie?

Przepraszam za obfitą treść tutaj ale chciałem opisać dokładnie etap na jakim jestem w załatwianiach.

Proszę więc o jakąś wskazówkę i wyrozumiałość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...