Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Pani przeglądała dokumenty no i mówiła że nie ma wglądu do takiej listy że to konsul z osobna rozpatruje takie rzeczy , a moim zdaniem do w Kentucky powinni takie rzeczy rozpatrywać a nie dawać szansę ludziom którzy się nie kwalifikują ludzka głupota nie zna granic... Przecież ja nie jestem w stanie wszystkiego się dopatrzeć ja mam wykształcenie średnie no ale co z tego skoro mąż wylosował więc moje świadectwo tutaj by nic nie dało..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz ludzka głupota nie zna granic...

A tymczasem to Twój mąż nie powinien w ogóle aplikować, skoro nie spełniał minimalnych wymagań.

Rozumiem, że jesteś rozżalona, bo nie dostaliście wiz, a do tego straciliście sporo pieniędzy...

Ale wymagania loterii są takie, jakie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani przeglądała dokumenty no i mówiła że nie ma wglądu do takiej listy że to konsul z osobna rozpatruje takie rzeczy , a moim zdaniem do w Kentucky powinni takie rzeczy rozpatrywać a nie dawać szansę ludziom którzy się nie kwalifikują ludzka głupota nie zna granic... Przecież ja nie jestem w stanie wszystkiego się dopatrzeć ja mam wykształcenie średnie no ale co z tego skoro mąż wylosował więc moje świadectwo tutaj by nic nie dało..

Za nie bycie w stanie sie wszystkiego dopatrzec (a w tym przypadku nie wszystkiego tylko najbardziej podstawowych informacji - chocby na forum w ktoryms z watkow bylo od odmowie z tego samego powodu) sie placi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z drugiej strony - ślusarz/spawacz znajdzie pracę w trymiga. A mgr filozof może mieć z tym problemy

Monkaa spróbujcie szczęścia w UE / Norwegia, tam chyba mąż ma szanse na znalezienie pracy

Może po prostu USA nie dla Was pisane, z resztą nie wiadomo czy i dla mnie :) Pozdrawiam i życzę szczęścia, chociaż tego ostatniego nie można Wam odmówić skoro mieliście szczęście w samej loterii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...