Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

arbo dobrze ze piszesz ze masz siostre,ze masz dzieci ze soba,zone kochajaca to czego chciec od zycia :)

chyba tylko zdrowia :)

czego innym zycie,moze nie dzieci bo roznie bywa lecz kochajace osoby :) aby bylo ich duzoo bo wtedy zycie staje sie lzejsze z tymi problemami ktore mamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hejka,

Jeśli chodzi o mnie to ja jestem od połowy listopada w chicago. Na gc czekałam około miesiąca, na SS tez czekałam bo myślałam że przyjdzie samo, jak się okazało nie przychodzi, trzeba jechać do urzędu. Wyrobienie dowodu osobistego bardzo szybkie i proste:). Zycie w Chicago nie spodobało mi się jeszcze, myślę o powrocie do londynu do chlopaka, na dzisiejszy dzień żałuję że załatwiłam gc, ale to moje indywidualne odczucie, chlopaka nie udalo sie namowic wiec przyleciałam sama, mieszkanie z rodzina to nie jest dobry pomysl, spróbowałam szczęścia, swoich planów nie zrealizowałam , miałam powrotny na kwiecien, odwołali mój lot to szczęście ze mogę przebukowac na inny dzień bez dodatkowych opłat, zastanawiam się gdzie by było lepiej czy tutaj jeśli bym przyleciała z chłopakiem czy w anglii??? Moja przygodę tutaj zaczęłam od sprzątania domków, jak ktos jest świeży w chicago i ma się ochotę spotkać to dawajcie znać pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madziulaaaA7, może jeszcze uda Ci się namówić Twojego chłopaka na przyjazd. Nie podoba Ci się w Chicago tylko ze względu na to, że nie masz przy sobie Twojego chłopaka? Ciekawa jestem, bo sama znam parę osób, które mieszkają w Wlk. Brytanii, Irlandii i myślały o przeprowadzce do USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobijająca pogoda - brak słońca itd. - chandra Cię dopadła. Chłopak nie dał się namówić na wyjazd - ♫♫♫ facet to świnia ♫♫♫ (sorry Panowie , tak sobie nucę). A kij z nim. Na pewno nie jest Ciebie wart. Głowa do góry !!! bo inaczej nie dostrzeżesz ilu fajnych mężczyzn mijasz co dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagosz nie ma w tym nic dziwnego

to samo mozna powiedziec o dziewczynach,kobietach ;) od takie sa przypadki rozne ;)

karolamo to nie tak proste,,ja tez znam wiele osob lecz One sobie radza np z brakiem chlopaka,dziewczyny,moga zaczac wszystko od nowa,poczatku :)

a sa tacy ze musza miec kogos bliskiego kolo siebie aby zycie mialo barwy :) w innym przypadku nawet w UK mozna miec chandre czy tez USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...